Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AVER TV GO 007 - problém při nahrávání

immanuel_cunt (4)|15.12.2007 14:19
Od jisté doby se po nějaké době nahrávání (dnes třeba po 2 a půl hodinách), tj. jde o nepravidelný jev, začne obraz škubat, zvuk jede dobře. Nahrávám do mpegu, uložené soubory jsou v pořádku.
Problém začal asi tak v období po upgradu NODu na trojkovou verzi a upgradu Outpost firewallu na verzi 2008. Jenže to může být jednak jen souběh okolností, druhak se mi nechce ani jeden z programů downgradovat. Měnit je taky moc nechci, koupil jsem je.
Před nahráváním vypínám veškeré aktualizace a štíty.

Znamená to snad, že se karta loučí před odchodem do křemíkového nebe? Bral bych spíš tuhle variantu, než neidentifikovatelnou a neodstranitelnou softwarovou chybu. Karta je stará cca 3 roky.
StD (8612)|15.12.2007 20:44
Quote: [COLOR="DarkRed"]Znamená to snad, že se karta loučí před odchodem do křemíkového nebe? Bral bych spíš tuhle variantu, než neidentifikovatelnou a neodstranitelnou softwarovou chybu. Karta je stará cca 3 roky.[/COLOR]

To je nesmysl. Příčinu hledej v těch upgradech a u dodavatelů SW - těm si koneckonců zaplatil peníze za zmaření funkčnosti svého zařízení... včetně Microsoftu. Od toho si platíš soudy, ne? Tak zaplať zas' a žaluj je... Oni totiž v zásadě za NIC neručí a vše je na tvé risiko.

BTW, já provozuji jiné karty ještě o nějaký ten rok starší - jednu na "sterilní" neupgradované mašině a druhou na on-line neustále záplatovaném O/S a mohu porovnávat, co který "zásah v dobré víře" napáchá...
:-(((