Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dálkové ovládání AVerTV Duo Hybrid PCI-E a DVBViewer

Libor A. (24)|10.12.2007 20:57
Ahoj lidi, pořídil jsem si tuhle kartu od Averu a jsem s ní spokojen, akorát bych rád rozchodil DO s DVB Viewer GE. Jenže jak se zdá, tak je ovladač pro DO někde zakomponován přímo do softu od Averu - alespoň nemohu najít v seznamu hardwaru informaci o nějakém dálkovém ovládání. Nemáte někdo nápad, jak ji rozchodit?
Bud_Bundy (2)|3.1.2008 23:08
Software je, jak přesně říkáte, implementován v celém AverMCE. Zkusil jsem zabalit adresář AverQuick, což je obslužný program pro dálkové ovládání (http://temp.strojaruv.net/averquick.zip). Ale těžko říct jestli to bude fungovat, asi musí být nainstalováno plno dalších knihoven, které se instalují s AverMCE. Ale za zkoušku člověk nic nedá. Ovladač dálkového ovládání má ale jednu nevýhodu, vyřadí Aero.

Já mám jiný problém. Nedaří se mi nic pořádně naladit. Když ladím ve Vista MCE, tak se mě to vůbec nezeptá, jestli chci použít analog nebo digitál. A když použiju AverMCE, tak zase nenaladím nic na nastavení Česká republika, ale jen na Rakouskou a ještě ne všechny kanály (pozn. mám kabelovou televizi). Ještě zkusím vyzkoušet digitální vysílání, ale na to si musím nejdřív půjčit nějakou anténu.