Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinAvi VideoConverter - zasekává se

Andrasin (15)|10.12.2007 15:58
Zdravím, už celkem dlouho používám program WinAvi Video Converter k převodu zaznamenaných filmů MPEG do DVD Video. Jsem s ním maximálně spokojen a nechtěl bych měnit. Jenže když se teď snažím něco převést, do čeho koli, z čeho koli, program přestane odpovídat a musím ho ukončit přes Správce úloh. Stane se to když začnu převádět video. Zkusil jsme program přeinstalovat, nepomohlo, tak jsem ho odinstalovat, vymazal vše co po něm zbylo, včetně položek v registru a nainstalal znova. Zase nic. Pak jsem zkusil ještě starší verzi (8.0, do teď jsem používal 9.0) a taky to nepomohlo. Pořád ten stejný problém. Je nějaký způsob, jak program znova rozchodit ? Kromě reinstalu windows, kopie je týden stará.
BOBA (590)|10.12.2007 18:27
A co kodeky? Snad nemáš nějaký pack?
Andrasin (15)|10.12.2007 19:43
Ne žádný pack nemam, začalo to z ničeho nic. Nic jsem neinstaloval ani neodinstaloval.
immanuel_cunt (4)|11.12.2007 19:13
Na http://www.winavi.com/en/download/download.htm je ke stažení jen verze 8. Kdepak jsi vzal devítku? Že by nějaký falešný crack?
Andrasin (15)|15.12.2007 21:29
Je to verze 8.0, pak jsem ještě zkoušel 7.7. Dnes jsem tedy zkusil reinstal windows, ale problém přetrvává. To už mi fakt připadá divný. Někdo nějaké nápady pls ?