Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 32LT75......vypadá slibně, že???

Basquiat (17)|9.12.2007 15:58
Zaujala mě tato TV....2 digitální tunery a harddisk 160GB. Jedná se o novinku....pokud by někdo z Vás narazil na recenzi k tomuto přístroji, dejte vědět. Děkuji.

V popisu se uvádí, že TV disponuje PIPem (což je vzhledem k přítomnosti dvou tunerů logické), ale v manuálu, který jsem si stájl není o PIPu ani zmínka. Kde bude asi problém???

Poslední dotaz: http://www.videoexpert.cz/sirokouhle-lcd-televize-16-9-80-93-cm/lg-32lt75 zde se uvádí následující: "TV tuner 2x digitální (DVB-T) / 2x analogový" .....znamená to tedy, že můžu PIP používat jen při analogovém a naopak jen při digitálním vysílání. Tzn. abych PIP nefungoval jen jako digitální/analogový obraz (hlavní/vedlejší)???


Díky za rady a náměty
8128877.jpg
BrAtKo (5)|18.1.2008 11:19
Ahojte, tak ja si tento LCD idem kupit zajtra, podarila sa mi skvela cena 24500Sk s DPH. Super co ? Tak potom poslem prve skusenosti a planujem napisat aj vacsiu recenziu vratane obrazkov. Kedze vlastnim aj Xbox 360, bude zaujimave testovat kvalitu upscaled DVD filmov, k tomu este HD ready kamera s HDMI Sanyo. Myslim, ze to bude zaujimave. Zatial cau cau.

BrAtKo
BrAtKo (5)|20.1.2008 10:23
Caute caute, tak som tu uz ako cerstvy majitel tohoto LCD TV. Prve skusenosti su velmi dobre, ved parametrami je to presne to co bolo recenzovane https://www.tvfreak.cz/recenze-elegantni-32-lcd-televize-lg-32lb75/2236-4 . Avsak recenzia bola zamerana trosku inac nez na bezne uzivatelske zalezitosti. K tomu sa dostanem. Zatial strucne co mi vadilo:

- jeden analogovy tuner, takze mozete nahravat, ale nemozete sledovat iny analogovy kanal (nastastie mam aj HDD DVR Thomson 8640)
- pri DVB je nahravanie ok, tam mozete nahravat a prepinat kam chcete
- vyhoda je, ze mozete nahravat aj signal z ext. zdroja (len cez analog vstupy)
- pripojenie ntbk hp nx7300 uplne uzasne v rozliseni 1280x768
- xbox360 cez vga jedna radost 1360x768, vga vystup xboxu robi aj upscaling prehravaneho DVD ci DivX a je to poznat na kvalite
- teletext a EPG diakritika bez problemov (mam FW 4.1.8)
- verzia HDMI je zahadou, v prirucke ani slova ci je to 1.2 alebo 1.3
- ma to intelligent eye podla osvetlenia miestnosti doladuje jas a ciernu
- potesili prilozene elektricke schemata
- ani za nic som nenaucil DO aby ovladal moj Thomson HDD rekorder
- nema priamy analogovy audio vystup, ale funguje audio vystup zo SCARTu
- timeshift je max. 60 minut dozadu
- nema funkciu PIP, skoda
- cesky manual v PDF najdete na http://cz.lgservice.com (ten co dostanete v papierovej podobe je len quick reference)
- v pripade cz supportu, odporucam im napisat a nie volat na infolinku, odpoved na mail cez ich web formular bola este v ten den
- servisne menu sa objavi ak drzite tlacidla menu na DO a aj na TV asi 5 sekund
- obraz sa automaticky prepina do 16:9 podla rezimu vysielania (zalezi ale od TV stanice ci posiela signal)

Trosku iny nazor najdete tu: http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=620680&highlight=32lt75&page=2

V rychlosti zatial vsetko. Este zmeriam skutocnu spotrebu. A DVB-T signal mame sireny aj v kablovke UPC, tak som to skusal tadial.
czilczo (2)|22.1.2008 11:53
BrAtKo: Ahoj, můžu ti prosím napsat nějaké otázky ohledně této LCD?
Mám velký zájem ji koupit a dívám se, že ty ji máš :)
Ale nechci to řešit tady přes diskuzi. Napiš mi prosím tvou e-mailovou adresu.
díky moc předem
Hezký den z Havířova
teplitz (251)|23.1.2008 17:52
to BrAtKo:
Už jsi změřil tu spotřebu?
BrAtKo (5)|23.1.2008 22:29
Cauko nie este som to nemeral, kazdu novinku updatujem v mojom prispevku. Vsetko som krasne zapojil a pekne zasil do stolika (skrinky) pod TV, takze sa mi blbo lezie k elektrike. Ale idem vymenit predlzovacku za prepetovu ochranu od APC tak potom. Ale v prirucke pisu 170W pri 32". 240W je pre 42LT75.
teplitz (251)|24.1.2008 11:27
Tak mají chybu na svých stránkách a to může pár zákazníků docela odradit od koupě. Bylo mi to divné, že by tolik papala.
peper (6)|4.2.2008 16:21
[QUOTE=BrAtKo;162362]Ahojte, tak ja si tento LCD idem kupit zajtra, podarila sa mi skvela cena 24500Sk s DPH. Super co ?

BrAtKo[/QUOTE]

Nazdar "Bratko".Mna len zaujima kde na Slovensku si splašil taku super cenu.Dost mi pomohla tvoja mini recenzia pri rozhodovani ci kupiť alebo vybrať niečo ine.Som uz takmer rozhodnuty a snažim sa už len najsť najlepšiu ponuku.Takže prezradiš?
czilczo (2)|8.2.2008 09:51
Nazdar nazdar, tak jsem se včera rozhoupal a KOUPIL!!!
Prvni dojmy jsou paradni, jsem velmi prekvapen, v nekterych oblastech to predcilo a mi ocekavani. Vecer jsem zkousel nejake zaklady, hlavne nahravani. A to je velmi dobre a jednodusse vyvedene. Pekny vzhled cele LCD, kontrastni obraz, DVB-T uplne bez problemu, nastavovani vcelku jednoducha, zvuk great. Jen jsem zatim neprisel na to, jak se da normalne ( v 4:3 ) zobrazit teletext, bo ted to mam rotazene jak pro praveho Japonce a boli z toho oci :)
Takze proste spokojenost a mohu jen doporucit
Mejte se
Lukas
BrAtKo (5)|11.2.2008 08:42
Ahojte,

tak vitam medzi nami noveho majitela :) No ale k mojej cene, odporucam skusit velkoobchod http://www.FastPlus.sk alebo maloobchod http://www.andreashop.sk , ale necakaj nikde taku cenu ako som mal ja, to bola proste specialna cena pre mna.
Bobanovicz (169)|13.2.2008 11:28
Tak jsem ji zakoupil také...do ložnice...nahrávání je super, škoda, že nefunguje stejně na analogu tak jako na DVB.
Perfektní je jak je odhlučněný HDD, pokud nahrává a TV je vypnutá tak není nic slyšet.
Jediné co bych ještě vytknul je přepínání programů přímou volbou, kdy TV dost dlouho čeká na zadání dvojmístné předvolby, mám radši, když si můžu vybrat jestli jednomístnou a nebo dvoumístnou, vzhledem k tomu, že z 99% přepínám jen 1-9 tak to dost obtěžuje.
A ještě bych uvítal nějaký jednoduchý střih nahraných pořadů, kdy by se hodila možnost odstranit začátek nahrávky a konec, kde je kvůli časovému posunu pořadů velká rezerva a zabírá zbytečně místo.
Evzen (4)|3.3.2008 15:45
prosím Vás na zaklade skuseností z LG 32LT75,
chcel by som si ju kupit, ale chcem sa opýtať na dve veci, kedže mam signal zo satelitu ces SCART , či je možné využívať službu PIP, a či je možné nahrávať na hardvare disk iný program ako sledujete,
vopred dakujem za vase poznatky
Bobanovicz (169)|3.3.2008 22:22
Proc se ptáš tady a zakládáš na tuhle otázku i nový topic? Odpověděl jsem ti tam.
A kdyby jsi si přečetl tohle téma tak tady už máš svoje otázky dávno zodpovězené.

[QUOTE=BrAtKo;162513]
- jeden analogovy tuner, takze mozete nahravat, ale nemozete sledovat iny analogovy kanal (nastastie mam aj HDD DVR Thomson 8640)
- pri DVB je nahravanie ok, tam mozete nahravat a prepinat kam chcete
- vyhoda je, ze mozete nahravat aj signal z ext. zdroja (len cez analog vstupy)
- nema funkciu PIP, skoda
[/QUOTE]
Marrtty (1)|17.11.2008 10:14
Da se na hdd nahravat i z ntb??? Asi by to melo jit, vidte :-)
PetaHaj (9)|7.1.2009 19:55
Chtěl bych se zeptat, jestli jde nahrávku nějak přetáhnout z TV do PC