Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s plazmou Samsung, prosim o radu..

daddy-o (2)|9.12.2007 13:24
Dobrý den ve spolek...jsem zde novy a tak se hned hlasim o radu. Mam asi rok stary plazmovy TV Samsung PS-42E7S jeste s rozlisenim 852x480. S plazmou jsem byl spokojen a i pres nizsi rozliseni se mi zdala ze hraje dobre. V posledni dobe pozoruji ze obraz pri signale s DVD zdroje ( panasonic HD rekorder) casto kolisa neostrosti, jako by obcas zaostroval. Je treba zaber na statickou scenu a obraz zacne kolisat v obrysech,je to docela rusive a nemyslim si ze by to delalo ze zacatku.Nevim jestli to dobre vysvetluji ale je to jako by pristroj "menil ostrost" obrazu a obraz jako ze kolisa.... Nejakou dobu jsem si myslel ze to bude mene kvalitnima DVDckama ( pouzivam skoro 90 % originalni DVD a jen zridka vypalene) ale nyni to dela porad. Zkousel jsem vymenit DVD zdroj za jiny a dela to nadale. Na nekterych plochach obraz jako by byl "zvlastne" osvetlovan a taky kolisa, stejna scena na mem starsim Loewe 100 HZ 82cm naprosto v poradku, ostra atd.Mate nekdo podobnou zkusenost ? Mam pristroj reklamovat ?
Sedvo (194)|9.12.2007 13:48
Za reklamaci nic nedáš. Takže pokud je v záruce, tak bych nemeškal.
daddy-o (2)|9.12.2007 15:21
No jo jasne asi to udelam. Abych se nedozvedel ze je to vlastnost vyrobku atd (tak jak kdyz jsem asi pred 6 lety skoro 4 mesice ale nakonec prece jen uspesne reklamoval 100hz Finlux televizi). Ja jen jestli nekdo podobnou zavadu zazil a nebo jestli to treba neni do jiste miry normalni....