Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 66 z 66

Téma: V čem odtranit reklamy ?

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Dyk jo, já taktéž pracuji (tak z 90 %) se záznamy DVB-S, ovšem volím postup:

1) Záznam (do mpg)
    2) Střih (Womble MvW)
    3) Transkoding + demux (ProCoder - do m2v a wav)
    4) Editace audia (Audition + transcoding do ac3, pokud je třeba = Soft Encode)
    5) Authoring (Scenarist)
    6) Výroba ISO a vypálení DVD-Video (Shrink, ImgBurn/Decrypter nebo GEAR Pro)

...pravda, chvilku to zabere, ale výsledek přehraji všude a dá se na to celkem i koukat (mám i takové placky, které mají obraz lepčí než komerční DVD).

P.S. Ty obr. jsou OK, akurát mne udivuje, že ti GSpot hlásí, že nemáš nainstalený Mpeg2 codec...
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 19-06-2008 v 08:43
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Brogg
    Registrace
    Feb 2007

Díky za návod, ale já to dělám pro vlastní archív a to, že "...výsledek přehraji všude..." nepotřebuji. Tvůj postup využiji v případě, že pro někoho budu tvořit DVD. Sám si přehrávám vše přes pc a bude stačit mít mpg nahrávky hozené na médium. Ale přesto se zeptám, má tvůj postup i jiné výhody, než větší kompatibilitu?

"...že ti GSpot hlásí, že nemáš nainstalený Mpeg2 codec..."
    No, jak jsem říkal, nic jsem neinstaloval kromě WinDVD se svejma kodekama (spíš filtrama) a přehrávače mám MPC, MPC HC a VLC, nainstaloval jsem také QT Lite a Real Alternative (oba bez přehrávače). Windows media player jsem musel pustit a bohužel něco stáhl (zapoměl jsem upravit nastavení). Na audio mám foobar2000. Proč to píše GSpot nevím, ale s TV (v DVDViewer mám nastaveny v DirectShow vše na InterVideo) či filmy problém samozřejmě nemám.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Quote: ... [COLOR="DarkRed"]i jiné výhody, než větší kompatibilitu?[/COLOR]

[COLOR="darkred"]Qualitu[/COLOR], a o tu by snad mělo jít především... plus egoistický pocit, že mám něco lepčího než druzí na písečku
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 20-06-2008 v 12:11

Nováček Avatar uživatele Brogg
    Registrace
    Feb 2007

Pocit chápu, ale kvalitu? Co máš přesně na mysli? Jaký je rozdíl v kvalitě sestříhané nahrávky získané z womblu a finální nahrávky v podobě DVD u Tebe? Zlepší se obraz či zvuk?
    Naposledy upraveno uživatelem Brogg: 21-06-2008 v 12:10

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

A jéje, jsme zase na začátku, Womble kopíruje, tedy kvalitu nemění až na někollik snímků při střihu.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

@Brogg: Jistě, od toho jsou tam v tom mém postupu kroky 3) (filtr Sharpening s vlastním osvědčeným nastavením) a 4) (filtrace všudypřítomného šumu v Auditionu).

@Mirekv: To není 100% pravda - i ve Womble můžeš aplikovat omezený rozsah filtrů a dojde k transkodingu... Ale pravda je, že když nic z toho neaplikuješ, jen to přepíše "po svém" 1:1 beze změny.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 23-06-2008 v 08:56

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345

Podobná témata

1. TV karta a reklamy
    Od messik v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-11-2009, 10:57
  2. Odstraněni reklamy
    Od Zezul v sekci Editace videa
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-05-2007, 17:01