Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 66

Téma: V čem odtranit reklamy ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dobrý den, zaznamenávám video z analogové TV pomocí karty Leadtek Winfast DTV2000H ve formátu MPEG2. Chtěl bych z videa ale odtranit reklamy a poté vypalovat na DVD, nevím ale v jakém programu mám odstranit reklamy. Když jsem zkoušel Vegas, tak to ovšem nedokázalo načíst formát MPEG. V čem by to tedy bylo nejlepší ? Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

VideoRedoPlus, WombleDVDWizard - bez rekomprese, ty jsou jednoduché.Na DVD to umí i upravit, pokud to máš zachyceno nějak nonDVDcompliant.

Nováček Avatar uživatele Libor A.
    Registrace
    Feb 2007

Womble a VideoRedo jsou kvalitní programy, akorát placené. Pokud chcete něco neplaceného tak sám používám skvělý MPEG2Schnitt ve verzi 096 (pro Windows). Doporučit lze asi i Avidemux (pro Windows, MacOS i Linux)

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Proti gustu žádný dišputát, akorát mně není jasné, co s těmi programy uděláš, když střih nebude na I frame a pro DVDVideo jaksi nebudou vyhovovat GOPy.

Myslím, že neznám free program co by stříhal s přesností na frame.(musí dopočítávat) Můžu se mýlit, ale citované 2 těžko. Navíc zkus si v AviDemuxu převést stream, který zachycen s "Variable pack length", ovšem označený v headeru fixed, všechny ty stokorunové TV karty ani neudrží fps, když to fikneš víckrát na konci filmu už otvírají huby jinak než mluví.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

naprosto dokonalé! Truly fabulous. Také nedám na WMVW dopustit! A že vytváří i Chapters na I-frejmech, podle kterých si můžeš spolehlivě autorizovat titulky... Ale hlavně, že "vojín Kotas" tenhle thread tak vtipně pojmenoval. Já furt hledal, jak odstraňuje ty transvestity (viz v titulu "odtranit")....

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak všem dekuju za rady Zkusil jsem vic programu co jste tady psali a povedlo se.

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

projectx

Nováček Avatar uživatele Libor A.
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Foolproof Zobrazit příspěvek
    Proti gustu žádný dišputát, akorát mně není jasné, co s těmi programy uděláš, když střih nebude na I frame a pro DVDVideo jaksi nebudou vyhovovat GOPy.

Myslím, že neznám free program co by stříhal s přesností na frame.(musí dopočítávat) Můžu se mýlit, ale citované 2 těžko. Navíc zkus si v AviDemuxu převést stream, který zachycen s "Variable pack length", ovšem označený v headeru fixed, všechny ty stokorunové TV karty ani neudrží fps, když to fikneš víckrát na konci filmu už otvírají huby jinak než mluví.
    Avidemux zatím nepoužívám, jsem spokojený uživatel M2S, ale v M2S ve spolupráci s HC střihám s přesností na frame. Jinak má možnost i správné nastavení GOPů (předpokládám že opět ve spolupráci s HC či Quenc), ale osobně to nepoužívám, většina nových DVD přehrávačů (a můj také) bezproblémů zvládne i delší GOPy. Jinak ano, Womble používám když selže PVA Strumento a v M2S je totálně rozsychronizovaný zvuk (ne jen posunutý) - což je asi tak v 1% případů. Ale jak už tu bylo řečeno, Womble není free a osobně dávám přednost "volným" programům. Nehledě k tomu, že možnost mít video ve dvou oknech a naprosto dokonale si tedy nastavit střih a ještě si to nechat přehrát zda je to fakt správně jsem snad u jiného programu neviděl.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

[COLOR="DarkRed"]... jsem snad u jiného programu neviděl.[/COLOR]
    Já ano. Právě proto jsem už léta vděčným uživatelem Womblu. Po řadě zklamání a předělávek po výrobcích nejrůznějších zdarma Mpeg2cutů/Mpeg2schnittů/ProjectXů. Z toho už jsem jako amatér vyléčen. Ale tazatel k tomu časem asi také jistě dospěje... Právě třeba díky tomuto fóru.

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

tak zrovna u projectx je sance rozjeti a/v naprosto minimalni, dvouleta zkusenost....

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Nejjednodušeji a nejefektivněji: mpeg-vcr
    Naposledy upraveno uživatelem stani: 11-12-2007 v 21:06

Nováček Avatar uživatele Brogg
    Registrace
    Feb 2007

Nemáte problém při použití mpeg-vcr (či womble mpeg video wizard dvd) s přehráváním ve VLC?
    Mám podobný (ale trochu konkrétnější dotaz) zde: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=15045.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od stani Zobrazit příspěvek
    Nejjednodušeji a nejefektivněji: mpeg-vcr
    Přesně tak, Womble MPEG Editor nebo-li mpeg-vcr je to nejjednodušší co může existovat. Pravidelně ho používám a ikdyž nevychází žádné nové verze, jsem velice spokojený.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

Ja po dlouhem sachovani s rozjetym zvukem a obrazem nedam dopustit na VideoReDo, existuje i ve verzi TVSuite, kdy se vsechno opravi, sesynchronizuje, jenom do PC vrazis DVDcko, nastavis bitrate, aby se to tam veslo a rovnou se pali. Hodne pro dceru nahravam filmy z DVB-T karty, nez rano vypiju kafe a prectu noviny, ma to strihnuty a vypaleny. A ta cena, myslim, ze se vyplati, za par dolacu.

Nováček Avatar uživatele Brogg
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pavel_tempx2 Zobrazit příspěvek
    Přesně tak, Womble MPEG Editor nebo-li mpeg-vcr je to nejjednodušší co může existovat. Pravidelně ho používám a ikdyž nevychází žádné nové verze, jsem velice spokojený.
    Nemohu se opět nezeptat, zejm. pokud tahle odpověď byla pod moji otázkou, která zůstala nezodpovězena: "Nemáte problém při použití mpeg-vcr (či womble mpeg video wizard dvd) s přehráváním ve VLC?"

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TV karta a reklamy
    Od messik v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-11-2009, 10:57
  2. Odstraněni reklamy
    Od Zezul v sekci Editace videa
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-05-2007, 17:01
  3. Jak nahrávat bez reklamy?