Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD/DivX přehrávač Ferguson D-780 HX, DivX Ultra, HDMI, USB,CZ titulky

Keyman (7)|30.11.2007 20:35
DVD/DivX přehrávač Ferguson D-780 HX, DivX Ultra, HDMI, USB,CZ titulky

Ahoj lidi. Máte někdo zkušenosti s tímto přehrávačem? Nebo s Fergusony obecně? Hodí se ta mašina koupit?

Ptám se protože na Panasonicu co jsem měl mi odešel hned po záruce laser... = oprava nerentabilní!

Jinak podrobnosti o něm jsou tady:
http://www.electrohall.cz/store/goodsdetail.asp?sCGoodsID=SE01534624

Když tak mrkněte co na to říkáte... Díky předem!
streethawk (85)|19.12.2007 08:59
Mam u tohoto prehravaca problem z HDMI, pri upscalingu (je jedno ktory zvolim) je viditelne velmi neprijemne riadkovanie, hlavne pri pohybe je to strasneeeeee :-((((((( Musim ho posunut bratovi, ktory ma "iba obycajnu" CRT TV, tam je vsetko OK, inak ten prehravac prehra UPLNE vsetko a obraz je nadherny, ale HDMI je tam len na okrasu a kedze som kupil novu plazmu od Panasonicu a k nej kabel za 1500Skk, tento nedostatok mi neuveritelne vadi :-(((
Asi pojdem do DVD Panasonic (upscaling 1080p) :-)
Cafffte
robert.kotasek (777)|19.12.2007 09:03
a uvazoval jsi i to tom ze by mohl byt problem v te plazme? Jinak bratr bude mit asi hezke vanoce ;)
streethawk (85)|19.12.2007 09:08
[QUOTE=robert.kotasek;159002]a uvazoval jsi i to tom ze by mohl byt problem v te plazme? Jinak bratr bude mit asi hezke vanoce ;)[/QUOTE]

Srandista, problem v plazme???! Je problem v prehravaci, niesom udajne jediny co ma s tym problem, je to obecny problem tohto prehravaca a jeho uzasneho vystupu HDMI :(
robert.kotasek (777)|19.12.2007 09:37
a proc by jako nemohl byt problem v plazme - kus od kusu - muze byt problem prave v te tvoji, ale pokud maji problemy i jini tak to bude v tom prehravaci... ;) Vsechno zle je k necemu dobre. Kabel si nechas, koupis panaka a navic Vieralink...
streethawk (85)|19.12.2007 09:52
[QUOTE=robert.kotasek;159005]a proc by jako nemohl byt problem v plazme - kus od kusu - muze byt problem prave v te tvoji, ale pokud maji problemy i jini tak to bude v tom prehravaci... ;) Vsechno zle je k necemu dobre. Kabel si nechas, koupis panaka a navic Vieralink...[/QUOTE]

S chybou TV som v ziadnom pripade neratal, na Panaka spolieham maximalne (aj ked viem, ze stat sa moze vsetko), ano, presne ako hovoris, vsetko zle je na nieco dobre, budem mat aspon pekny set od Panasonic-u :)

Inak uprimne povedane mam doma aj asi 4 roky stary DVD-prehravac Onkyo zo staruckymi videoprevodnikmi a obraz cez SCART bol skutocne porovnatelny s tym Fergasnom aj ked Fergason bol cez HDMI, takze neviem ci to bude nutne kupovat novy Player, ale na druhu stranu niekde "musim" ten novy kabel pichnut :D
Caff a diky za odpovede
stanix (131)|19.12.2007 10:19
Mám jenom D-770ku a přehrává to i "pivní tácky" propojení s TV -YPbPr ,HDMI jsem zatím nezkoušel-ještě nemám kabel.Titulky u aviček jdou perfektně,můžeš měnit barvu i pozici.Celkově-spokojenost.
Tomasek1234 (92)|20.12.2007 08:58
Je to solidni masinka. Stejne jako i dalsi ktery dovazi acomp.cz