Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD přehrávač zvládající DivX, XviD, WMV.......

Rennno (134)|1.11.2004 13:46
Ahoj všem. Stále se rozmýšlím, jaký přehrávač zakoupit. Potřebuji však, aby přehrával mimo jiné běžné i DivX, XviD, WMV a aby podporoval i titulky ve formátu .sub...............
Poraďte prosím, který takový je nejvíc v pohodě a bezproblémový.
Díky R
clee (6592)|1.11.2004 17:27
kiss petistovka a vejs
AleK (814)|1.11.2004 18:57
[quote=clee]kiss petistovka a vejs[/quote]


tak tak podle mě jediný přehrávač o kterém bych přemýšlel pokud jde o přehrávání DiviX, Xvid atd.... podpora titulků i s háčkama, čárkama, každých 14 dní nový firmware
KISS rulezz!
pavelpt (2713)|1.11.2004 20:47
Mám doma 500 moded na 508, to jest připojil jsem k tomu hardisk, napřed natvrdo a pak do šuplíku, protože FTP protokolem se to kvůli pomalost nedalo kopírovat.

Není to špatné, ale je to drahé, to je moje charakteristika.Jestli chceš jenom přehrávač jako DVD s podporou MPG4, najdou se určitě lepší a mnohem levnější.Pro Kiss hovoří poměrně silná komunita v Evropě i ve světě, firmware se už originálnímu skoro nepodobá, vlastní jazyk na internetu, umožňující hrát např. na televizi šachy s někým v Africe.......

Proti hovoří šílená neschopnost technické podpory výrobce, kolikrát si myslím,že to nemohou být dánové, ale opravdu nějací amatéři.Přes mnohá upozornění na chyby ve firwmare tedˇudělali bombu, kdy mělo být všechno OK a trapně to stáhli z internetu, protože polovině lidí přestalo fungovat dálkové.

Pokud jsi kutil, doporučuji Kiss to si vyhraješ, pokud si konzument kup si něco levnějšího.Čipy požívají prakticky všichni jedny a ty samé.
Rennno (134)|2.11.2004 12:03
Jsem spíš konzument, takže čím jednoduší a dobře fungující, tím lépe. Ale potřebuji, aby přehrával jak DVD, DivX a Xvid, tak i ten WMV ve verzi 9. Mám v něm něco nahrávek a kvalitou to není špatné.
Jaké jsou ty levnější, které toto podporují? Tedy včetně i titulků ve formátu .sub a .srt.......
Moc a moc díky všem, kteří mi svými názory pomáhají k pochopení.
R
clee (6592)|2.11.2004 12:32
tak s tou devitkou nevim :-I
Neus (28)|2.11.2004 15:41
Kiss je určitě pojem, ale je pravda že se cenou dost vzdaluje a možná tak ještě pouvažovat o "laciném" Kiss DP-1000...
Jinak sám pátrám po takovém univerzálním stroji a stále více se přkláním k možnosti koupit tento teď poslední dobou dost populární přehrávač od francozských H&B Direct a konkrétně model H&B DX-3220. Umí toho taky dost a má navíc né tak častý VGA out!
A když nic jiného, tak alespoň doporučuju kouknot na jejich české stránky http://www.hb-direct.cz/hb-direct/cz/ a na tamním foru kouknout na názory uživatelů. No ale to WMV ti tam bohužel nepůjde....
AleK (814)|2.11.2004 21:25
Neus - četl jsi to tam je to hrůza jak se tam chovaj k zákazníkům
možná se my ten přístroj líbil, ale po přečtení fóra už ne a to si říkaj obchodníci :(( fuj
Neus (28)|2.11.2004 22:06
Tak to je sice fakt, že se jim komunikace se zákazníkem moc nedařila či nedaří, ale zase to je jak se říká jejich vizitka a zákazník si může nakoupit jinde. Jde přece o přístroj a ten se opravdu docela vydařil.
Jen si říkám, že bych to osobně ani s nima tak zle neviděl...chybama se přece učí každý a tím pádem (dufejme) že i obchodník ;-)
AleK (814)|2.11.2004 22:46
Neus - jj s tím plně souhlasím ale....
co se týče toho firmware ani oni sami nevědi to je teda síla ....