Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hauppauge Win TV NOVA-T, PCI vs. Kerio Personal Firewall

MaMi (6)|31.10.2004 21:23
Nevite nekdo co povolit v keriu, aby mi sli tv programy. Povolil jsem v packetovem filtru protokol UDP pro tv aplikaci a TV kartu mam definovanou jako duverihodnou zonu, ale pri spusteni keria to nejede (pri zakazanem firewall to bezi bez problemu).
Jinak pouzivam ovladac a aplikaci z technotrendu.
Dik za rady.
mirekv (7169)|31.10.2004 21:29
No to jsem teda netušil, že firewall ovlivňuje činnost TV karty, asi jo když píšeš. Asi jsem ještě moc mladej, ach jo! :-(
MaMi (6)|31.10.2004 21:35
[quote=mirekv]No to jsem teda netušil, že firewall ovlivňuje činnost TV karty, asi jo když píšeš. Asi jsem ještě moc mladej, ach jo! :-([/quote]
Ona se tahle TV karta totiz objevi ve Spravci zarizeni jako sitovy adapter a je taky v Sitovych pripojeni a ma i svou IP adresu. Psal to i Mike ve svy recenzi tady na tvfreaku.
clee (6592)|31.10.2004 21:46
jj pravda, povolit v keriu sem musel i tv kartu (jen na localhost)
mirekv (7169)|31.10.2004 22:10
No nazdar! Nakonec si ve firewallu budu muset povolovat každé sáhnutí na klávesnici - jednotlivá písmena.
Jo dnes mi tu kámoš demonstroval jakýsi softík, nějakou umělou mutaci trojana a ten suverénně prolomil všechny firewally (směrem ven samozřejmě).
clee (6592)|31.10.2004 22:14
personal firewally sou jen proti tomu pasivnimu bordelu ze site, prumernej hacker to prolomi jak nic