Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WINFAST TV2000XP -jak upravit EEPROM (cannot device)

pavel.hecik (121)|27.11.2007 15:05
WINFAST TV2000 XP DE LUXE JEDÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
DIKY IVO, TVŮJ LINK POMOHL http://tw1965.myweb.hinet.net/DosFlash.htm /zvolit BT 878/

UDĚLAT: /PRO XP/
STARTOVACÍ DISKETU PRO MS DOS A DO NÍ PŘIHRÁT SOUBORY FLASHE /NE ZE ZIP!!!!/
NABOOTOVAT DOS DISKETU /vložit disketu, restartovat PC a ona se sama natáhne a na černé obrazovce se objeví A:/
zadejte A:dir
provede se výpis diskety pod písmenem A: /pokud nemáte jinak zadanou mechaniku/
ZADAT: /soubory s adresáře A postupně!!!! a nechte vždy pracovat pokud nenaběhne opět A:/
A:BTDUMP.EXE
A:BTCLEAR.EXE
A:BTEEPROM.EXE
A:TV2KPROM.EXE
nechte proběhnout jednotlivé příkazy, může chvíli trvat, po posledním příkazu je vše hotovo, vyjměte disketu a restartujte

FUNGUJE I PRO PVR2 APLIKACI
/ SOUBORY K NAHRÁNÍ NA DISKETU MOHU ZASLAT A PAK STAČÍ JEN NABOOT. A ....ZADÁVAT DLE VÝŠE POKYNU/

DÍKY IVO MASEK
pavel.hecik (121)|27.11.2007 22:02
funguje komplet vše, včetně dálkového ovládání, což byl ten důvod kartu zprovoznit


pokud mohu doporučit nejlepší obraz mám v aplikaci WINDVR3, JE TO UNIVER. APLIKACE TA NEMÁ PROBLÉM PŘÍPADNĚ S ID KARTY, WINDVR3 POUŽÍVÁM I K ZACHYTÁVÁNÍ VIDEA ZE STARÉ HI8 SONY KAMERY ZACHYCENÍM AŽ 20 000 KB/S V MPG2 PRO DALŠÍ ZPRACOVÁNÍ V PINNACLE V MPG2 PRO FORMÁT DVD /ZACHYTÁVÁNÍ V TÉTO APLIKACI JE PRO MĚ NEJKVALITNĚJŠÍ CO JSEM VYZKOUŠEL / S PINNACLE SE NEDÁ VŮBEC SROVNAT/A NEBYLO TOHO OPRAVDU MÁLO - NENÍ TO JENOM BITRATEM 20 TIS.

--------------
I.M.: upraven název tematu a tema upraveno na "důležité"