Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

koaxial/optika

P.Michal (22)|22.11.2007 18:48
DVD rekorder má audio digital výstup koaxial. Na receiveru mám vstup pouze optický. Zkoušel jsem konvertor BT992 pro převod koaxial/optika a na opak, ale bez výsledku. Audio mlčí i když z konce optického kabelu zapojeného do receiveru je viditelný paprsek. Stejné to je i když propojím DVD přehrávač stejným způsobem.

http://www.studiospares.com/pd_426390_BTECH%20BT992%20DIGSIGNAL%20CONVERTER.htm
Foolproof (2713)|22.11.2007 20:31
Nemám sice recorder, ale u mě na DVDPlayeru nemohu jet výstupy naráz, buď mám zapnutý analog (6 drátů) nebo digital (optiku) nebo HDMI. Na HDMI mi navíc nejede AC3, ale to je chyba firmware.
P.Michal (22)|23.11.2007 17:48
[QUOTE=Foolproof;156495]Nemám sice recorder, ale u mě na DVDPlayeru nemohu jet výstupy naráz, buď mám zapnutý analog (6 drátů) nebo digital (optiku) nebo HDMI. Na HDMI mi navíc nejede AC3, ale to je chyba firmware.[/QUOTE]

Mám to pouze přes optiku, žádný jiný výstup nemám zapojen. Když mám optika out z dvd playeru a optika in na receiveru tak to jde v pořádku, když ale na tom samém DVD playeru dám koax out do konvertoru koax in a z něj optika out a do receiveru optika in, tak je ticho. Byl jsem dnes na prodejně a tam to šlo.