Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký DVD přehrávač vybrat

Chanzy (1)|22.11.2007 18:35
Zdravím. mám doma 5.1 soustavu a 24" LCD monitor s HDMI. Chtěl bych si k tomu koupit nějaké DVD do 2000,-..jenže nevím vůbec jaké a koukám že tady je pár lidí co tomu rozumí, tak bych si chtěl nechat poradit. Moje požadavky jsou: Přehrávání Divx/Xvid, VGA nebo HDMI výstup, 5.1 analogový výstup...možno i USB a čtečku, ale to už není tak podstatný jako ty první tři požadavky. Moc prosím o radu, děkuji
vomic (671)|23.11.2007 14:30
[QUOTE=Chanzy;156477]Zdravím. mám doma 5.1 soustavu a 24" LCD monitor s HDMI. Chtěl bych si k tomu koupit nějaké DVD do 2000,-..jenže nevím vůbec jaké a koukám že tady je pár lidí co tomu rozumí, tak bych si chtěl nechat poradit. Moje požadavky jsou: Přehrávání Divx/Xvid, VGA nebo HDMI výstup, 5.1 analogový výstup...možno i USB a čtečku, ale to už není tak podstatný jako ty první tři požadavky. Moc prosím o radu, děkuji[/QUOTE]

myslím že je uplně šum a fuk co si koupíš, pokud na to máš 2000kč a chceš si to pouštět na 24" monitoru + používat nějaké 5.1 genius bedničky či co to máš za 5.1 soustavu tak stejně naprosto na týhle sestavě nepoznáš rozdíl. Pokud máš PC tak si to pouštěj přes PC a ušetříš 2000 kč.