Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Zahořeli jste svoji Plasma TV?

Hlasujících
38. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Ano - standradně

11 28.95%
  • Ano - hardcore metodou a vše v pořádku

0 0%
  • Ano - hardcore metodou a došlo k poškození TV

0 0%
  • Ne - a vše v pořádku

24 63.16%
  • Ne - a obrazovka se mi vypálila

3 7.89%
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 50

Téma: Zahoření Plasma TV

Je tu pořád Avatar uživatele Radoo
    Registrace
    Apr 2007

Ohledně "zahořování" si myslím, že je to jako se zářivkou. Nejlépe obrazovka používající luminofor běhá na začátku a postupně kvalita klesá. Že hned po zapnutí chvilinku trvá, než se to stabilizuje, ale zahořování, to je jako cílené zkracování celkové životnosti plasmy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2007

Já tomu docela věřím, ale klidně tomu nechám volnej průběh, nebudu jí nechávat tejden v kuse běžet a tak.

I zdroj v PC se zahořuje, spousta dalších věcí, nakonec slušnej zdroj je v plazmě taky ne?

Co se zkrácení životnosti týče, tak nějakejch 200 hodin z 100,000 nebo 60,000 bych asi neřešil.
    Tuplem ne, když na ni i tech 200 hodin můžu koukat.

Registrace
    Apr 2007

Nemyslel jsem, že někdo vezme doslova " cílené zkracování celkové životnosti plasmy", ale jako vtip. Zahořování - zbytečnost. Týká se mechanických jevů, ne ustálení elektrolytu v kondenzátorech (zase vtip)

Je tu občas Avatar uživatele Roli
    Registrace
    Nov 2007

Ještě se taky jednou přidám. Mám dvě děti tak že u nich není problém pokud není slušné počasí se dívat klidně půl dne na JETIX o kdo toto logo zná jistě mi dá za pravdu kam se na tohle hrabe na PRIMA. TV máme skoro dva měsíce a nepozoruji žádný problém ani při hraní PS 2. Jo a nezahořoval jsem protože mi to přijde fakt pěkná blbost.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Brutálne "agresívne" logo je práve JETIX ako hovoríš, ale najmä AXN a EUROSPORT. Už po polhodine sledovania eurosportu na mojej plazme Panasonic ho tam je slušne vidieť a dokonca rozoznávam i jeho farby. Ale našťastie to do piatich minút kompletne vymizne.

Registrace
    Apr 2007

Fakt drsný, to bych byl opravdu nadšenej ! Má cenu se pak zybývat kvalitou obrazu u plasmy, když vidím co už tam nemá být ? Zlatý tekutý krystaly ...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Každý máme samozrejme právo na svoj názor na vec, a každý si kúpime to čo sa nám zdá lepšie, ale zase zlatými tekutými krystaly by som LCD nenazýval... ja osobne sa na LCD nemožem absolutne dívať, na plazme sa síce sem tam objaví nejaká stopa po logu ale aj to len keď sa človek na to sústredí a po chvili je to preč, kdežto keď sa mám dívať na nerovnomerné podsvietenie LCD nepretržite, v každom rohu iný odtieň, čierna farba sa absolutne ani vo sne nedá nazývať čiernou, idealny pozorovací uhol v podstate ani neexistuje tak ja naopak hovorím: zlatá chvílková stopa po logu na plazme! Ale aby som bol už úplne úprimný, tak pre mňa najviac platí veta: zlaté CRT! Nikto ma totiž nezbaví dojmu, že čím novší televizor, tým horší...

Registrace
    Apr 2007

Nevím, ale nerovnoměrné podsvícení na mé LCD nevidím, dražší modely mají totiž hodně trubic, ne jako ty levné malé úhlopříčky s 1-3 trubicema. U mě se tedy v každém rohu jiný odstín nekoná, dokonce nemám ani jeden vadný pixel, černá je opravdu uhlová - dělal jsem na TV všechny známý testy na monitory.
    A pozorovací úhel, nenech se vysmát. Budu se dívat na TV pod více jak 45° ? Tak široký obývák opravdu nemám. Naopak u kámoše jsem vedne na jeho plasmě černou marně hledal a co jsem z obrazu vnímal nejvíc byly odrazy okolí na skleněném zobrazovači. pokud k tomu přidám ještě tedy tebou zmíněné vypalování a k tomu spotřebu, tak mi to moc dobře nevychází.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Asi to zklouzava nekam na co tohle vlakno nebylo vytvoreno. Boj o to co je lepsi jestli LCD nebo Plazma je naprosto zbytecny. Stejne jako mezi INTEL a AMD nebo NVIDIA a ATI atd ... Kazdy mame na to jiny nazor tak si ho nechme pro sebe a pouzivejme co se nam vic libi ...ne ? Kazda technologie ma sve + a - a nikdy nebude nic dokonale.

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2007

- Spotřebou nemá lcd plazmě moc co vyčítat (uvažíme li stejné rozlišení a úhlopříčku)
    - Pokud budeš na Full-HD film koukat na Full-HD panelu ze správné vzdálenosti, nemusí být obývák moc široký, na to pak stačí normálně široká sedačka a dostáváš se pomalu do mezních úhlů lcd. Nemyslím ty mezní, co jsou v prospektech, ale ty ze kterých se na to dá OPRAVDU koukat.
    - Ještě jsem neviděl opravdu černou na lcd, tvoje nemůže být vyjímkou a to srovnání s černou plazmy...
    o jakou šlo?

Registrace
    Apr 2007

Černá jako uhel, podmínkou je aspoň nějaké i slabé okolní světlo.
    Při naprosté tmě na TV kouká ale stejně jen ten co si chce skazit oči.
    Ono toho full HD materiálu zatím není moc. Když na to ale koukám sám, tak z těch 1,5-2m z křesla, ale nedovedu si představit family jak přestěhujou obývák - přisunou gaučík před tv na 1,5m a koukaj
    Plasma je Fujitsu Siemens.
    Ale klidně se vraťme k tématu
    Naposledy upraveno uživatelem Radoo: 27-12-2007 v 20:28

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od BlackF Zobrazit příspěvek
    Asi to zklouzava nekam na co tohle vlakno nebylo vytvoreno. Boj o to co je lepsi jestli LCD nebo Plazma je naprosto zbytecny. Stejne jako mezi INTEL a AMD nebo NVIDIA a ATI atd ... Kazdy mame na to jiny nazor tak si ho nechme pro sebe a pouzivejme co se nam vic libi ...ne ? Kazda technologie ma sve + a - a nikdy nebude nic dokonale.
    No, máš pravdu, ale obracej se s reklamacemi na níže uvedené individum, které nedávno dopilovalo ze zbytných profilů kuchyňské linky držák svého milovaného tekutěkrystalického korejce, přitlouklo k panelu své panelákové ubytovny 3+1 a včil se nudí - tedy prudí . . .

Citace Původně odesláno od Radoo
    Fakt drsný, to bych byl opravdu nadšenej ! Má cenu se pak zybývat kvalitou obrazu u plasmy, když vidím co už tam nemá být ? Zlatý tekutý krystaly ...
    Naposledy upraveno uživatelem Modena: 27-12-2007 v 20:24

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2007

A já myslel že to je forum o tv a ono je to otom, kdo v jaké králikárně bydlíme.Škoda

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

já na zahořování kašlu, zatím jsem neobjevil nic vypáleného (pan px70)

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od denisek Zobrazit příspěvek
    A já myslel že to je forum o tv a ono je to otom, kdo v jaké králikárně bydlíme.Škoda
    Jen klid, jen někteří jedinci , i když "jsou tu pořád", jsou poněkud nedozrálí.
    Špatně snášejí mírné popíchnutí ... a jelikož se cítí býti potrefení, ozývají se.
    Mile to tu spestřují. Jsou to takoví místní komici.
    Naposledy upraveno uživatelem Radoo: 27-12-2007 v 22:15

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LED/Plasma do 15 000 Kč
    Od vasil1234 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 21-04-2012, 21:48
  2. LED / LCD / PLASMA do 400 €
    Od Luoslav v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 22-03-2012, 10:18