Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HTPC a problémy s nahráváním NOVY v CS LINK - prosba o rady

Maarty (7)|18.11.2007 23:20
Ahoj.

Stavím HTPC a chci CS LINK a případně i nějaké FTA programy.

Problémy, na které jsem narazil, ještě než jsem to dořešil:
1) Není náhodou dnes už problém s EMU u GITAL a TaT karet, nebo stále platí, že mě stačí SS2 + univ čtečka + SW ?
2) Jak zajistit timeshifting a nahrávání jiných než sledovaného programu, když NOVA a některé placené programy běží na jiném transpordéru a s jinou polarizací? Jedině druhým tunerem, TWIN konvertorem a další GITAL či TaT kartou + četčkou, nebo si vystačím jen s dalším tunerem a kartu mohu sdílet? Pokud ano, jak prosím?

Díky za jakoukoli radu, ukvapil jsem se, mám objednány komponenty a musím to zítra řešit.
Maarty
Foolproof (2713)|18.11.2007 23:47
Já bych místo twinu nechal druhý šilhat na jinou družici, on se potom ten výběr programů trošičku zlepší.....
Maarty (7)|19.11.2007 11:52
Jasně, já taky zatím uvažoval o monobloku TWIN, takže obojí.

Dobrý den.

Chtěl jsem to stavět na WIN XP + Mediaportal a tuneru Technotrend S2-3200 s CI kartou (je v jeho příslušenství) + CAM modul a TaT nebo GITAL karta. Nicméně nevím, jak se sdílením, zda to jde jen přes nějaké univerzal čtečky, nebo by to šlo i na tomto tuneru, nebo třeba na Technisatu SS2 nebo SS2HD.

Stejně tak mi není jasné, zda je pravda to, co mi řekli u dodavatele, že ještě před problémem polarizace a různých traspordérů narazím na ten probhlém, že se v okamžiku příjmu programu dekódovací karta blokne a nebude ji možné využít pro nahrávání jiného, či naopak.

Když by to bylo snáze řešitelné v jiném SW, nejsem nutně proti, asi může být i Linux řešení, teď mi jde o to, abych nekoupil špatně tuner, ostatní mohu dokpoupit později, TWIN monoblok bude asi v pořádku, tam nemusím nic měnit.

BTW rovnou se zeptám, co je dnes vlastně nejlevnější řešení pro CSLINK v PC, jaký tuner + jaká čtečka či CI čtečka + CAM, samozřejmě pokud nepotřebuju HD a DVB-S2, ten technotrend jsem zvolil proto, abych i na toto byl připravený, ale pokud bych kupoval druhý tuner, stačil by DVB-S a SD rozlišení.

Díky moc za odpovědi.
Maarty
Foolproof (2713)|19.11.2007 12:04
SS2+SmartMouse(Phoenix)+karta(nebo sharing).

V MCE nebo v MediaPortalu ne.