Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s TVout u G4 Ti 4200

VBGuru (6)|29.10.2004 00:21
Mam takovy problem - moje GeForce 4 Ti 4200 ma jako TVout 9pinovy VideoIN/VideoOUT, mam k nemu primo originalni redukci z ktere jsou vystupy jak na S-Video tak na A/V Cinch. Mam televizi Thomson ktera ma jako vstupy 1 SCART a vepredu Cinch, v manualu se pise ze ten scart podporuje i s-video. TVout sem zkousel zapojit jak pres cinch, tak pres redukci z S-Video na scart ale obraz je vzdy cernobily. V ovladacich sem zkousel nastavit snad uplne vsechno (ntsc, pal, kompozitni video...) ale nic. Kdyz jsem jeste vlastnil G4 MX 440 pripojoval jsem tvout pres cinch a frcelo to v pohode, sice ten obraz nebyl uplne nejlepsi, ale aspon byl barevny. Budu vdecny za kazdou radu. Dik
stayman (12393)|29.10.2004 00:33
No ked si uz vsetko skusal, tak ti budeme tazko radit, ale skus to este raz, pre istotu. :-D Prepoj to do TV cinchami ..., potom PAL/B -Nemecko..., a compozit, alebo auto. Ja ked pichnem scart do TV, je obraz ciernobiely, pochopitelne, nemam Svstup, ale akonahle prepnem compozit, voala a je tam aj farba :-)

Jo a stiahni si posledne WHQL ovladace (a stare najskor odinstaluj a vypni antivirak):
http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_61.76.html
VBGuru (6)|31.10.2004 18:44
Tak uz sem na to prisel - stahnul sem si TVTool a tam je v nastaveni Uprava signalu a Nosná barev, tak tim jsem tam ty barvy dal. Akorat mam ted problem v tom, ze musim mit spusteny ten TVTool aby to bylo barevne, jenze on nekdy blbne. Nevite pls nekdo jestli se neda ta Nosná barev nastavit i nejak jinak nez v TVTool?
stayman (12393)|31.10.2004 18:51
V ovladacoch jezisikristeeeeee :(( ...a prisiel si na velke kulove... :-E
VBGuru (6)|31.10.2004 22:59
Hm chytry jak radio. Zajimave ze najednou to je uplna samozrejmost ale predtim nebyl nikdo schopny na cernobily obraz poradit nic jineho nez kompozitni video. Kdyz jsi teda tak skvely, muzes mi rict kde v tech ovladacich to je? Nebo aspon jak se to tam jmenuje? Bo na Upravu signalu nebo nedej boze dokonce primo Nosna barev sem v ovladacich fakt nikde nenarazil. Mam 61.76 WHQL.
stayman (12393)|1.11.2004 00:33
Hlavna vec ze ty nie si chytry a mas problem :-E

Mam presne tu istu grafiku a tie iste ovladace a vsetko fungujeeeee !!! Len kvoli tebe som to zapojil, pretoze nepouzivam TVout, mam HW DV prevodnik :((

Ak to nepochopis z obrazku a nenastavis spravne si Lama lama lama lama, pretoze ak ti to nebude fungovat, mas spatny kabel, alebo ten tvout !!!



...a ked kliknes na tu poslednu volbu, bude tam prekvapko 9-)
clee (6592)|1.11.2004 01:18
fuj, osklivy nastaveni, to radsi tvtool :-)
stayman (12393)|1.11.2004 01:38
[quote=clee]fuj, osklivy nastaveni, to radsi tvtool :-)[/quote]

Preco ma provokujes ??? :-E
clee (6592)|1.11.2004 02:25
ja rad provokuju, ty ale taky :-E
stayman (12393)|1.11.2004 03:34
Som rad ze o tom vies 8-)
mirekv (7169)|1.11.2004 07:27
Vy jedni provokatéři! :-D
VBGuru (6)|1.11.2004 08:17
StayMan: no zrovna nejsem doma takze nevim, ale takhle z hlavy se mi zda ze v rozsirenem nastaveni je jenom vyber normy, a vyber vystupu, zadny posun frekvence tam neni. Rikam ale nejsem si jisty. Jestli si doma, tak mi tady zkus hodit obrazek toho nastaveni.
VBGuru (6)|1.11.2004 14:50
StayMan: oka tak uz sem doma a (jake prekvapko) v rozsirenem nastaveni zadny posun frekvence barevneho signalu neni! Takze bych byl moc rad kdybys mi tady ukazal obrazek toho tveho nastaveni, protoze jsem asi fakt takova lama, ze to tam nedokazu najit.
stayman (12393)|1.11.2004 17:28
Ale ja som nehovoril ani slovo o nejakej nosnej, ale ze tam je nastavenie Auto, S a ten kompozit !!! A funguje :-)
VBGuru (6)|1.11.2004 17:46
Ty si dobry c*p. Ja tady celou dobu mluvim o tom, ze nejaky tvuj kompozit mi vubec nepomaha, a ze sem musel pres TVTool posunout frekvenci signalu, ty delas jaky nejsi maser ze to je uplne jasne, a najednou sme zjistili ze vis ho*no. No nic tohle je muj posledni prispevek, dal to neresim. Cus
mirekv (7169)|1.11.2004 18:42
StayMan: Ty jsi mě zdrbal za odsazování řádků, já tě teď drbu za ty obří obrázky, co sem dáváš! Text se mi nevejde na šířku monitoru! :((
stayman (12393)|1.11.2004 19:32
[quote=VBGuru]Ty si dobry c*p. Ja tady celou dobu mluvim o tom, ze nejaky tvuj kompozit mi vubec nepomaha, a ze sem musel pres TVTool posunout frekvenci signalu, ty delas jaky nejsi maser ze to je uplne jasne, a najednou sme zjistili ze vis ho*no. No nic tohle je muj posledni prispevek, dal to neresim. Cus[/quote]

No skor by si mal uvazovat, preco si si kupil taky shit, co mu nefunguje TVout, ktory je presne na to uceny, alebo mas shit TV, ktora to jednoducho nespracuje 9-) 9-) 9-)

Este raz opakujem, na akomkolvek PC co skladam, co som nastavoval...TVout funguje bezproblemov s WHQL ovladacmi vo FARBE :)
clee (6592)|1.11.2004 20:10
mam presne tuhle kartu, lita to jak pres ovladace, tak i pres tvtool, kterou pouzivam vyhradne, protoze ovladani v orig nastavenich vymejslel debil pravdepodobne...