Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 23 z 23 PrvníPrvní ... 13212223
Zobrazené výsledky: 331 až 334 z 334

Téma: Nejasnosti okolo HDMI (a DVI)

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Tohle mi na problém s RGB nepřipadá. Udělal jsem detail: http://screenshot.cz/6UZWZ/ (nahoře monitor, dole TV)

Nějaké kurvírko si tam vymýšlí, např. je vidět pokus o vyhlazování vyhlazení nad písmeny v obrázky z TV.
    Na tomhle detailu to jde vidět parádně. Slije to barvy jakoby dohromdy a udělá to tohle, co s tím, nebo spíš, proč to dělá jen se signálem pouštěným z pc ? Proto mě napadlo, jestli to nevyřeší jinej HDMI kabel (asi blbá doměnka, ale nic jinýho mě nenapadlo, možná až na výměnu tv)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Ták a je vyřešeno Je to opravdu Televizí. Včera jsem byl v elektru a byl tam hodně zkušený prodejce, který mi jako jediný odpověděl na mou otázku. TV Sony a Sharp se chovají přesně jako monitor po připojení pc, všechno sedělo jak mělo, ostré, krásné barvy, takže 100% spokojenost. Snad se tato informace někomu hodí.

DVB DVB je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2009

Dobrý den ,chtěl bych se Vás po přečtení Vašeho odborného výkladu k problematice kabelů DVI HDMI zeptat zda je nějaká možnost připojení mezi konkrétně sat. receivrem DM8000HD /příp- DM800HD/ který má výstup jen a pouze DVI s TV LCD která má HDMI připojení ,ano tento kabel existuje běžně v prodeji a používám ho mě jde o využití /použití/funkce CEC tz, jak nepochybně víte možnost ovládat tímto propojením s možností instalovaného pluginu který již v image DM mám abych mohl zapnout po zapnutí DO sat receivru současně i TV LCD ,to je zatím jak vidím /oříšek pro popelku/ a dosud se mi nepodařilo ani na googlu najít nějaký již hotový a pro tuto možnost vhodné řešení.
    Děkuji za Váš odborný výklad
    Zdraví
    Wrobel J.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

DVI nepoznal HDMI-CEC, takze cez kabel (HDMI->DVI) to nerozbehas.

Riesenie je velmi jednoduche - univerzalne DO (alternativne aj s podporou makier)

Strana 23 z 23 PrvníPrvní ... 13212223

Podobná témata

1. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 19-10-2010, 15:20
  2. Reakcí: 133
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 23:57
  3. nejasnosti kolem HDMI
    Od Luky03 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 22:43
  4. Pixel mapping a pár nejasností k vysvětlení