Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Aký kábel použiť?

Je tu občas Avatar uživatele ferrda
    Registrace
    May 2005

Dobrý deň,
    Prosim o radu. Objednal som si Internet DSL, zatiaľ však nemám zriadenú telefonnu prípojku. Chcel by som si popredu natiahnúť kábel od počitača, ku miestu kde technik pripojí kábel samonosný-ten čierny zo stlpa. Neviem však aký kábel použiť. Poraďte mi prosim, aký kábel na to treba? Ďakujem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Konycz
    Registrace
    Apr 2005

no zavysi jaky budes mit modem.... pokud to bude ADSL USB modem, tak zadny kabel nenatahuj, protoze bude modem az u PC a k modemu pujde telefonni ctyrlinka... Pokud to bude ADSL Router modem, tak si muzes k PC natahnout UTP nebo FTP kabel (ethernetovy osmizilovy). Takze radeji bych nic nenatahoval a pockal na nej...

Registrace
    May 2005

Ja nepotrebujem kábel od modemu ku PC, ale od modemu na von kde technik pripojí na telefonne vedenie. Chcem to urobiť popredu než príde technik, aby som sa s tým potom nemusel zdržiavať. Inak by to mal natiahnuť on. Myslím ale že už si mi aj tak odpovedal tu "k modemu pujde telefonni ctyrlinka".

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Když jsem ještě kdysi měl ADSL, tak tam byla normální dvojlinka.

Je tu pravidelně Avatar uživatele blueant
    Registrace
    Feb 2007

Ako pise Pitomec. Telefonny kabel a kocovky su na 4 zily ale pouzivaju sa vacsinou (aj pre tento DSL) len 2 (stredne) zily.

(v podstate s potrebou vsetkych 4 zil som sa stretol len raz - pri prepajani digitalnej ustredne na firme a hlavneho ovladacieho telefonu)

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

(v podstate s potrebou vsetkych 4 zil som sa stretol len raz - pri prepajani digitalnej ustredne na firme a hlavneho ovladacieho telefonu)
    Všechny 4 žíly na telefonním vedení se používaly tam, kde telefony měly tzv. příposlechové tlačítko a jeden účastník mohl toho druhého účastníka přepojit na třetího účastníka. Využívalo se to velmi málo, já osobně, kdysi hodně dávno, jsem se s tím občas setkal, že to i fungovalo.
    Nepoužívá se již zhruba 15-20 let.

Registrace
    May 2005

Ďakujem

Podobná témata

1. Lze A-TV anténa použít na DVB-T ?
    Od Darkhunter v sekci DVB-T
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-10-2009, 21:46
  2. Jaký kodek použít?
    Od pee.tr v sekci Kodeky
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-08-2008, 10:07
  3. Kdy použít při renderingu VBR a kdy CBR ?
    Od yaso v sekci Editace videa
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-09-2006, 12:49
  4. Aký soft použiť
    Od Joky v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-12-2005, 13:40
  5. Aký dekóder mám na MP3 použiť
    Od Tilk v sekci Editace audia
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 15-10-2005, 17:32