Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Upcdigi a otřesný zvuk

VilemR (31)|7.11.2007 12:58
Zdravim,
mám setbox od upc a často slyším bzučení z tv. Někdy je to méně, někdy více. Mám dva ovladače a pokud ztlumím hlasitost na minimum z ovladače od setboxu, tak je ten zvuk krásně slyšet a moc příjemné to není, je to totiž dost hlasité ( člověk neslyší nic z filmu pouze silné bzučení ). Hlavně bzučení vystoupí, když přepínám programy a objeví se v bílém rámečku informace o názvu běžícího filmu a následujícím programu, tak je to doslova peklo. Zvuk přestane pouze pokud dám na minimum hlasitost od ovladače na televizi. Pokud setbox vypnu a propojím normál video a tv, tak nic slyšet není. Má někdo taky tenhle problém, je to na reklamaci ?
Ivo Mašek (10205)|8.11.2007 06:30
Set-top-box mám ještě od karnevalu a již delší čas (jsem jedním z prvních, co se zapojili do digitálního vysílání kabelové televize). jsem max. spokojený a tebou popisované ruchy jsem nikdy nepozoroval.
Zavolej technické podpoře UPC, řekni jim, jaký máš problém a oni přijdou. Pokud to rušení nedělá nic z velmi blízkého okolí (trafo z jiného přístroje, apod.), tak ti vymění STB.
clee (6592)|9.11.2007 02:47
vymen scart kabel, jestli to nepomuze tak je to v blbym konektoru na stb, to je na reklamaci...