Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD rekordér s HDD, ale jaký?

danny009 (3)|6.11.2007 12:47
Zdravím. Hledám nějaký vhodný DVD rekordér s HDD a i když jsem prostudoval spoustu materiálu a několik jich viděl, tak stále trošku tápu.

Požadavky jsou:
- Tuner analogový (protože mám kabelovou televizi, tak digitální tuner nepotřebuju - pokud to tedy dobře chápu)
- HDD alespoň 160 GB a s možností kopírování přes USB nebo nějak jinak, ideální by byl samosebou vyjímatelný, ale to jsem viděl jen u DVB-T rekordérů (tuner s HDD), ale tam zase nemůžu nahrávat z externích (analogových) zdrojů a na kabelovku je nepřipojím... (nebo jo?)
- Víc než osm položek v seznamu nahrávaných pořadů. Měl jsem možnost zkoušet několik modelů Sencor a ty mají jen osm položek, což je málo. Jinak kvalita byla vcelku OK, ale jediná cesta, jak dostat data ven, je postupně vypalovat... To nechci.

Máte někdo nějaký tip? Díky moc.
danny009 (3)|6.11.2007 12:51
Ještě bych dodal, že DVD vypalovačka není podmínkou, stačil by jen HDD rekordér, protože na přehrávání mě stačí přehrávač a když data půjdou z HDD dostat ven, tak není co řešit.
robert.kotasek (777)|6.11.2007 12:53
zkus se kouknout na philips dvdr 3570h (pokud nepotrebujes hdmi) - POiNTERx tu dokonce psal recenzi co lze a co ne s timot zarizenim, a pokud by jsi chtel hdmi tak se na netu uz objevil dvdr 3575. 3590/3595 jsou s vetsim 250g hdd

http://www.pixmania.cz/cz/cz/588471/art/philips/dvd-poehravae-rekorder-dv.html - ale nevim zda to neni nejaky dovoz ze zahranici, ikdyz uz i na cz strankach philipsu uvadeji ze je pro nas trh...
danny009 (3)|6.11.2007 19:50
Díky za tip, zjistil jsem o PHILIPSovi informace a přečetl "recenzi", ale je to jak jsem tušil - USB je jen na přenos souborů DIVX, MP3, JPG a tak, ale mě jde hlavně o nahrané pořady, ať už z televize nebo o ty, které si chci zdigitalizovat z VHS. Přece je nebudu postupně kouskovat, vypalovat po částech na DVDRW a pak zase v počítači dávat dohromady a stříhat? Je mi jasné, že je to záměr výrobce, ale když mohou existovat (nedávno byl test v časopise STEREO VIDEO) modely DVB-T rekordérů s HDD, který je vyjímatelný nebo se z něj dá kopírovat, tak proč by to nemohlo být i u DVD rekordérů s HDD?
dan222 (36)|6.11.2007 21:04
[QUOTE=danny009;155077]...tak proč by to nemohlo být i u DVD rekordérů s HDD?[/QUOTE]

protoze ochrana autorskych prav. pro tve pozadavky bude nejvhodnejsi stale zrejme HTPC..