Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pro majitele tv karet AVER TV 6 / Hybrid

Ivo Mašek (10205)|6.11.2007 10:18
Dragonfly2 (2)|6.2.2009 12:26
Vlastnim kartu AverMedia TV Duo Hybrid PCI-Express - instalace probehla v poradku soft mam aktualni mam win. XP home ATL3200+, 2x 512RAM, ATIx600 128Mb. Kdyz dam automaticky vyhledat sit tak mi karta najde jen vysilaci sit 2 a 3 ​( http:​/​/www.digitalnitelevize.cz​/informace​/dvb​-t​/dvb​-t​-v​-ceske​-republice.html ) ale vse funguje ok. Ale kdyz dam vyhledat vsechny frekvence tak mi karta najde vse. Vysilaci sit 1,2,3 jak to ma byt. Bydlim kousek od Plzne. Ale kdyz chci prepinat programy tak karta prepne program na vysilaci sit 2 jen jendnou ze dvou pokusu a to se zvisuje az na ni neprepne vubec obevuje se tam cislo kanalu a nazev napr. Nova a quality 0% proste ze nema signal. NA ostatni vysilaci site 1 a 3 prepina normalne. Tohle se deje jen s multiplexem 2 coz je nova, cinema, barandov, prima a prima2. Nevim co s tim budu rad za kazdou radu....
Dragonfly2 (2)|9.2.2009 06:08
Tak jsem to prehodil z PAL B na PAL D a dal jsem znovu vyhledat. Ted mi nejde prepinat na multiplex 3 coz tam je jenom Ocko takze to mi nejak moc nestve vopcas se to na nej prepne a ja stejne na nej nejak moc nekoukam...