Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Editace IFO souborů

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Jaký soft používáte na editaci IFO souborů? Přece jenom někdy potřebuji o něco větší komfort než mi nabízí IfoEdit. Nyní testuji PgcEdit http://home.tiscali.be/debie.roland/pgcedit/index.html , ale taky to není úplně ideální řešení, občas použiji DVDRemake, ale ten mi kopíruje zároveň i všechny VOBy, takže i jednoduchá úprava v IFO má za následek mnohaminutové chrochtání HDD...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Sekáč
    Jaký soft používáte na editaci IFO souborů? Přece jenom někdy potřebuji o něco větší komfort než mi nabízí IfoEdit. Nyní testuji PgcEdit http://home.tiscali.be/debie.roland/pgcedit/index.html , ale taky to není úplně ideální řešení, občas použiji DVDRemake, ale ten mi kopíruje zároveň i všechny VOBy, takže i jednoduchá úprava v IFO má za následek mnohaminutové chrochtání HDD...
    No jo, jenže ten soft potřebuje vědět, co je v těch VOBech, jak ti má předělat IFO?

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Mno, pokud v IFO souborech pouze upravuji nějaké Pre/Post Commandy či nějaké parametry IfoEditem či PgcEditem, tak v žádném případě není nutné vytvářet nové VOBy. \/ DVDRemake mi bohužel do zvoleného adresáře vytvoří komplet nové DVD včetně VOBů, což je ve většině případů naprosto zbytečné a hlavně zdlouhavé...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

To je nezakonne ! \/

Podobná témata

1. Editace AC3
    Od Tudlenedle v sekci Editace audia
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 21-09-2019, 21:33
  2. Editace souboru mpeg ve Vegasu