Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Jak na změnu zvukového streamu filmu v WMV HD v něčem jiném než WMP11?

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

to lolis

VLC Media player však není příliš dobrý přehrávač, protože si nerozumí s ffdshow

A právě proto autoři FFDShow (všichni) zavedli tabulku kompatibility a filtry se před zařazením do grafu, pokud není aplikace na white listu, zeptají jestli to skutečně myslíš vážně použít.
    Použití argumentace tvého stylu má potom za následek, že pokud se stane podmětem FFDShow, tak musíš napsat, že FFDShow je debilní, protože je nekompatibilní s naprostou většinou aplikací používaných pro multimedia. Zejména s těmi co ke své úplné funkci nepotřebují third party udělátka, aby vůbec fungovaly.

to Stayman

už podruhé v tomto threadu jsi dal finální řešení, ale mně pořád není jasné, jak si pustit ty titulky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Foolproof Zobrazit příspěvek
    to Stayman

už podruhé v tomto threadu jsi dal finální řešení, ale mně pořád není jasné, jak si pustit ty titulky.
    To je najmenej, nieco by som pohladal a urcite by sa aj naslo trebars aj tu http://www.digital-digest.com/software/category-24.html

Registrace
    Mar 2004

wmv je jiný kontejner než avi, takže to nejde, ale u toho VLC (které si nerozumí s FFDShow ) nic hledat nemusíš. Ono to totiž (i bez FFDShow ) umí všechny rozumné formáty a to i v několika jazykových mutacích naráz, takže stačí přepnout. U wmv si s tvou oblíbenou berličkou pro WMP - DivXG400 fakt nevystačíš.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

wmv je jiný kontejner než avi, takže to nejde, ale u toho VLC (které si nerozumí s FFDShow ) nic hledat nemusíš. Ono to totiž (i bez FFDShow ) umí všechny rozumné formáty a to i v několika jazykových mutacích naráz, takže stačí přepnout. U wmv si s tvou oblíbenou berličkou pro WMP - DivXG400 fakt nevystačíš.
    Vravel som, ze by som to slusil, je dost divne, ze si si isty, ze to nejde a pritom poznas len DivX

Registrace
    Mar 2004

No tak zkoušej a až budeš mít výsledky, tak se ozvi.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

No tak zkoušej a až budeš mít výsledky, tak se ozvi.
    A nevies na com ?

Registrace
    Mar 2004

Jak na čem, na PC.
    Vezmeš jakékoliv wmv, k tomu jakékoliv titulky, které přejmenuješ, aby se název shodoval s filmem a.......a zkusíš. Pokud ti pojedou, vyřešil jsi to.
    Pokud ne, potom můžeš použít různé převodníky do formátu ssa, který oficiálně wmp podporuje.....no a zjistíš, že to jede zase jenom s avi.
    Nakonec k tomu použiješ externí zobrazovač, IGI subtittler nebo já nevím co a budeš posunovat titulky dopředu dozadu, než se na to pro nekomfort vysereš a pustíš VLC.

(Nejsem žádný fanda VLC, ale samotného mě překvapilo, že jiné playery ty zvuky u wmv neumí přepínat, obvzlášť, když to umí i můj stolní player)

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Nemam na to kedy, skus ty!

Registrace
    Mar 2004

Místo mě zkoušelo několik stovek lidí a svoje poznatky zveřejnilo, byly bohužel negativní. Většinou je vhodné před řešením nějakého problému udělat literární rešerši, v hodně případech se zjistí, že to co koumáš, už někdo koumal před tebou a hodně časti i vykoumal.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Místo mě zkoušelo několik stovek lidí a svoje poznatky zveřejnilo, byly bohužel negativní. Většinou je vhodné před řešením nějakého problému udělat literární rešerši, v hodně případech se zjistí, že to co koumáš, už někdo koumal před tebou a hodně časti i vykoumal.

Presne tak !!!

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Nestabilní obraz LP záznamu na jiném VCR
    Od elmartin v sekci Stará technika (VHS, 8mm...)
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-03-2011, 02:36
  2. Přepínání zvukového výstupu při propojení PC a TV
    Od Ales0s v sekci Televize: LCD, plazma
    Poslední příspěvek: 07-12-2010, 16:12
  3. wmp11 theater mode problem
    Od pm74 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Poslední příspěvek: 17-11-2009, 21:07
  4. Winfast 2000 expert x wmp11
    Od slava68 v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-02-2007, 14:19
  5. WMP11 a MUI Pack
    Od stayman v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-02-2007, 10:51