Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s flahom na stránkach

jakub89 (58)|23.10.2007 19:27
Zdravim,
Vsade na nete hladam nieco s tymto problemom no neuspesne. Ide o to ze flash sa na mojom PC zahadne zasekava. Nastalo to po instalacii win xp ( sformatoval som disky a nainstaloval win nanovo). Postahoval som vsetok potrebny soft.. najnovsiu verziu adobe flash, no a napriek tomu mi flash animacie a flash hry sekaju.. dost brutalne. Tiez mi zmizne mys z obrazovky ked mam zapnuty nejaky flash na stranke. Proste ju nevidno, alebo blika jak sialena.. Vyuzitie CPU je na 30% a neviem preco to robi. V starom winxp som ten problem nemal..
Vedel by niekto pls poradit o co ide?
Lubi (408)|27.10.2007 19:14
instaloval/odinstaloval jsi nejaky soft, ktery ma co docineni s WSH (Windows Script host) nebo NET Framework? Zkus stahnout posledni Vegas, Microsoft MySQL server a Visual Studio (2008 beta) a nainstaluj. Taky posledni Javu. Update Windows a SP. To je jedine co mi zatim napada...co mas za OS?
jakub89 (58)|28.10.2007 22:07
mam xp home.. vyskusam niektore z veci a uvidim.. ale nemzda sa mi to. Win je cerstvo instalovany nic z uvedenho som ne(od)instaloval.. skusim tu javu, win upade.. no a uvidim.