Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: lazení

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Jak mám naladit Thor? podaří se mi to s 60 cm parabolou ? dá se na něm chytnout, např. Očko ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Lazení je debilita,ladění by bylo lepší,Óčko na Thoru nevysílá, na 60 parabolu, když je hezky ano, když je škaredě bídně.

Co kde vysílá nejlépe www.parabola.cz

Nováček Avatar uživatele feedjo
    Registrace
    Mar 2004

Ocko je na Astre 19,2°E

Na thore 0,8°W /+ intelsat 1°W/ najdes slovenske JOJ, TA3, Musicbox a skandinavsky telenor - dost velky vyber..

ja mam 80cm parabolu offset, LNB 0,3dB a ked je pekne tak signal 65% (max.) a ked je skaredo tak minimalne 50%. Lokalita Trencin.

S 60cm by som povedal, ze pri zlom pocasi moze obcas aj sekat a kockovat obraz.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Rozhodně 80, až zas tak větší není. Óčko jede volně na Astře, ale q je děs!

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

A má ten Thor smysl hledat ? jsou tam nějaky kino programy ? tzn, něco na styl HBO nebo tak něco ?

Jo a ještě mám problém s altdvb, nejde mi obraz vyskočí mi chyba grafu, nevíte někdo jak na to ?
    PS.: změnu grafu jsem zkoušel nepomohlo to ...

Je tu pravidelně Avatar uživatele blueant
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Dejvas
    A má ten Thor smysl hledat ? jsou tam nějaky kino programy ? tzn, něco na styl HBO nebo tak něco ?

Jo a ještě mám problém s altdvb, nejde mi obraz vyskočí mi chyba grafu, nevíte někdo jak na to ?
    PS.: změnu grafu jsem zkoušel nepomohlo to ...
    1. Podla mna to smysel ma pretoze pokial je znamy conax kluc tak tam ide vsetky druhy programov vcitane filmovych.

2. Pozri na www.skystar2.info do sekcie FORUM-FAQ tam sme dali podrobny postup na spojazdnenie ALT-DVB

Nováček Avatar uživatele feedjo
    Registrace
    Mar 2004

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Tak jo překecali jste mě ) ale jak to mám provést ? jak mám točit s parabolou ? po směru hodinových ručiček ? nebo opačně ?
    je to jednoduchý najít nebo to budu zase hledat týden ? ))

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

thor vysila na 1 stupni zapadne, takze to nasmeruj na astru a pomalu otacej doprava

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od clee
    thor vysila na 1 stupni zapadne, takze to nasmeruj na astru a pomalu otacej doprava
    Bez měřáku je to na houby, sice přijímače už mají S-metry, ale když jeden kouká na přijímač a druhý točí parabolou... Jak je ten thor silný?

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

A až uslyšíš ranu, tak běž sebrat lavor z ulice a budeš mít klid.

Podle mě sis mezitím neprohlédl ani jeden z odkazů, které ti tu byly doporučeny, na Lyngsatu máš totiž Sattracker....prostě na internetu je tolik návodů jak to udělat, že mi obsah i forma dotazu připadá až nemístná.

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od mirekv
    Citace Původně odesláno od clee
    Bez měřáku je to na houby, sice přijímače už mají S-metry, ale když jeden kouká na přijímač a druhý točí parabolou... Jak je ten thor silný?
    a jo to mi nedoslo, ja mam jen analog receiver donedavna tam vysilala svedska TV3, obraz naprosto v pohode (analog) parabola 80cm

Podobná témata

1. Leadtek DVR3100 H - lazení digitalních kanalů
    Od Squallek v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-11-2009, 06:17