Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

externy tuner len na sledovanie TV

MGcko (13)|22.10.2007 20:55
Ahojte,

Viete mi poradit s kupou externeho tunera? Poziadavky:
- klasicky antenny vstup
- DVI vystup
- dialkove ovladanie
- nizka cena

Nepotrebujem ziadne nahravanie/prepojenie na PC. Jedine co potrebujem je vytvorit z LCD displeja televizor.

Zbavujem sa totiz prave bezneho skrinoveho PC s TV kartou a zostava mi LCD a ako PC mam notebook a mat kartu v notebooku nechcem a ani to nevyhovuje.

Ide mi o to, ze v mojej lokalite nebude digitalne vysielanie (a s digitalnym satelitom sa mi babrat nechce) cca este 1 rok a preto zatial s poriadnym LCD TV chcem radsej pockat a bezne TV sa mi na 1 rok zase zda zbytocny luxus. Preto hladam low cost alternativu na toto prechodne obdobie.

Prip. ak navrhujete tuto situaciu riesit inak, tak sem s navrhmi.

Dakujem,

Martin
Foolproof (2713)|22.10.2007 22:14
Televizor do krabičky a s digitálním výstupem ? Jak to ale ovládat bez PC ? K tomu notebooku nejde připojit secondary monitor ? Jako VGA určitě, zdířku tam měly notebooky už před 15 lety. No a do toho redukci VGA - DVI a asi by to šlo. Ovšem nějaký drát (asi USB) do noťasu ano.
MGcko (13)|22.10.2007 22:48
pointou je vynechat PC/notebook t.j. ovladanie bude reagovat priamo s autonomnym externym tunerom
Foolproof (2713)|23.10.2007 00:04
Bez PC ale potřebuješ televizor bez obrazovky.:) Musí mít prakticky všecko co je v normálním TV přijímači a navíc to má být levné.
Co tak prodat ten monitor a koupit si přenosnou, viděl jsem na bazaru i za 150 Kč...........