Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: stahování videí z TV archivů....

Je tu pořád Avatar uživatele stani
    Registrace
    Feb 2006

Existuje nějaký šikovný prográmek(mimo FlashGet) který umí (už z "vypreparovaného" linku) stáhnout video z TV archívu, link ale začíná na "mms://89.106.161.52...................................wm v".

Free Download Manager to neumí - pořád hlásí špatná URL adresa, GetASFStream to stáhne, ale beze zvuku, VideoGet si ani neškrtne... Čím to stáhnout?

------------------------

Jinak návod na získání přímo té adresy toho videa z TV archívu je takovýto: Nejdriv si vyberete co chcete prehrat.az se to naste tak na vobraz kliknete pravym tlacitkem a dejte vlastnosti/properties pak location a ten okaz skopirujte pak si stahnete programek flashget a vlozte do nejtenhle odkaz stahne se vam soubor playlist.wmx nebo tak neco. ten si otevrete v poznamkovym bloku bude tam jeden okaz kterej zacina: mms://... ten zkopirujte a vlozte do flashgetu zacne se vam stahovat soubor ve formatu wmv pak uz se staci jenom divat...
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Feb 2006

Jinak pro rychlý a jednoduchý převod FLV videí(např. YouTube) do AVI, MPEG, WMW je zdarma Free Flv to AVI Converter.

Registrace
    Feb 2006

Tak nejnovější(v češtině) Free Download Manager umí stahovat videa např. z YouTube, MySpace, Google Video, aj., a zároveň je převádět na AVI(MPEG-4), AVI(XVID), WMW, MPEG1, MPEG2, MPE4 pro iPod, MP3...

Ale stále neumí stahovat z "mms://...", takže pořád platí moje úvodní otázka....(pozn.: FlashGet to umí v pohodě, ale ten prográmek má v sobě spyware a proto ho nechci mít v PC).
    Naposledy upraveno uživatelem stani: 21-10-2007 v 11:56

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

A nezkoušels tu doménu (89.106.161.52) připojit jako ftp://... Pak by to bylo celkem jednoduché a stačil by TotalCommander...

Registrace
    Feb 2006

Právě že to (nějak) nejde...

Příklad:
    - z této stránky vyberu z archívu toto video
    - kliknu do toho videa pravou myší a vyberu Vlastnosti a pak Umístnění: http://www.nova.cz/Nova/videoarchive...ist.wvx?118270
    - nechám to stáhnout např. Free Download Managerem
    - stáhnutý soubor otevřu v Poznámkovém bloku a mám výslednou adresu toho videa: mms://89.106.161.4/local/nova/2007/STREPINY/2007-10-14_STREPINY_04_Marion_Jonesova__1192468994.wmv

Problém ale je, že ho FDM(Free Download Manager) ani nic dostupného neumí stáhnout, zato např. spywarový FlashGet to stáhne v pohodě...

Proto by mě zajímalo jak FMD přimět(už jsem se díval do nastavení, ale na nic jsem nepřišel) aby i toto stahoval - protože pak by to bylo ideální - FMD nově umí i stahovat a rovnou převádět i FLV videa např. z You Tube, aj., to by pak byl komplexní a jednoduchý nástroj, navíc free a v češtině, na toto...! Anebo nějaký jiný jednoduchý způsob bez nutnosti si stahovat pofidérní(i když velmi dobře funkční) programy ala FlashGet....
    Naposledy upraveno uživatelem stani: 21-10-2007 v 12:20

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Jo tak to neporadím, pracuji jen přes ftp. Na nějaké downloady už jsem naprosto zapomněl.

Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Jo tak to neporadím, pracuji jen přes ftp. Na nějaké downloady už jsem naprosto zapomněl.
    Ten FDM ale vyzkoušej! Opravdu vřele doporučuji. Umí např. i monitorovat schránku, takže když zkopíruješ nějaké URL, automaticky spustí stahování(dá se to ale i vypnout). Je opravdu free, v češtině, žádné spyware. Navíc teď ty nové funkce se stahováním videí z You Tube apod. a jejich automatickým převodem, je docela špička

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od stani Zobrazit příspěvek
    Příklad:
    mms://89.106.161.4/local/nova/2007/STREPINY/2007-10-14_STREPINY_04_Marion_Jonesova__1192468994.wmv
    a pomocí programu Hidownload stáhnu do PC, dokonce program jakoby tebou zbožňovanému FlashGetu z oka vypadl.

(přesnou cestu nemusíš zjišťovat tak složitě, je to v kterémkoliv playeru v properties)

Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Foolproof Zobrazit příspěvek
    a pomocí programu Hidownload stáhnu do PC, dokonce program jakoby tebou zbožňovanému FlashGetu z oka vypadl.

(přesnou cestu nemusíš zjišťovat tak složitě, je to v kterémkoliv playeru v properties)
    - já FlashGet nezbožňuji, je to přesně naopak...
    - kdyby jsi si pořádně přečetl ten postup, tak by jsi zjistil, že v "Properties" se nezobrazí ten přímý link na to konkrétní video ale pouze "playlist"....

Příště než-li rychleji psát, raději napřed číst....

Registrace
    Feb 2006

Tak na stránkách FDM ve foru už se o tom taky diskutuje, např. tady a tady...

Jinak tam pro stahování mms doporučují použít např. SDP Downloader, hmm ten tedy funguje(sice pomalejší), ale raději bych aby to měl FDM už (konečně) v sobě....
    Naposledy upraveno uživatelem stani: 21-10-2007 v 13:09

Registrace
    Mar 2004

Bohužel jsi nepochopil ironii, ale ani se nedivím, protože řešíš tady stahování videa pro mobilní telefon nebo nevím pro co, když to má 320x240 a ještě k tomu wmv pomocí jakési sračky, když na to existují renomované downloadery nebo aspoň jeden. Hidownload používám asi 4 roky a ještě neselhal.

Na to obrázku z MPC vidíš URL nebo playlist ?????????????

V browseru to přehrávají jenom ti, pro které je ten kanál jako takový určen, víš kdo ne ?

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

@Foolproof: To "mms" je "Multi Media Streaming"... ale jak už jsem uvedl tohle neřeším a jde mimo mne. Já když ty ptákoviny na YouTube občas zahlédnu...

Registrace
    Mar 2004

To Std

Vůbec o tvých slovech nepochybuji a mám podobný názor. Je snad jasné, že moje vyjádření nesměřovalo na tvou adresu.

Stahuji videa z netu, právě pomocí Hidownload, ovšem jiné kategorie.
    Naposledy upraveno uživatelem Foolproof: 21-10-2007 v 18:46

Registrace
    Feb 2006

Jasně, nejedná se o žádné stahování videa pro mobilní telefon, ale nejen prohlížení ale hlavně stahování videí z TV archivů.

Tím jsem měl samozřejmě na mysli, aby to bylo pro všechny, co nejjednodušší, zdarma a pokud možno v češtině. Ne všichni mají MPC, spíše je to naopak, většina používá WMP, namísto hledání cracků (a zamoření PC) na nějaké trial verze v angl. dnes každý raději sáhne po něčem počeštěném, free. Je zřejmé, že v MPC je ten "skrytý" link vidět(ale pak se to stejně musí zase něčím stáhnout), ve WMP ne. To ale pak znamená nainstalovat si ten MPC nebo použít metodu zmiňovanou už v prvním příspěvku.

Myslím, že vhodnější by ale bylo, kdyby to bylo vše v jednom, ale zatím to bohužel nejde, i když je FDM na velmi dobré cestě - stačilo by přidat ono stahování mms.

Jakmile FDM tuto funkci přidá, budu o tom informovat - pak se bude jednat o bezkonkurenční software - stahování+okamžitá konverze flv do "normálního" formátu + stahování videí(třeba když vám unikly nějaké zajímavé pořady, zprávy, apod.) z TV archivů, zcela zdarma, česky a bez spyware. A to o se mě v tomto příspěvku především jednalo...
    Naposledy upraveno uživatelem stani: 21-10-2007 v 19:18

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

@Stani: Omyl, MPC se neinstaluje, pouze spouští. To ovšem ti, co shání programy sprzněné czeštinou asi netuší. Sorry za OT.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Převod videa z archivu ČT
    Od Jan10 v sekci Editace videa
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-01-2011, 14:15
  2. Panasonic DMP-BD60 problém se zvukem v archivu Nova.cz
    Od Cayler82 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 14-08-2010, 18:11
  3. Uloženi videa z archivu TV NOVA.