Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomoc dotaz!!!

Miran25 (39)|20.10.2007 21:12
Nahrál jsem si pořad a je V MPEG 2 velikost 4,16Gb čas 1:34:02 a potřeboval bych odstranit logo a převést to do Divx.Vím že logo umí Virtualdub,ale jak to mastavit abych z toho měl soubor 700Mb.Když to začnu převádět je soubor hrozně velký.Jak to nastavit aby se to vešlo na cd placku......Neví někdo o nějakém prog co by to uměl najednou?
Díky
StD (8612)|21.10.2007 08:09
Quote: [COLOR="DarkRed"]...Nebo (e)xistuje lepší program pro tuto činnost.[/COLOR]
Já bych ten dotaz poopravil přesunutím slova činnost místo program... Proč? Vždyť cena CD/DVD je prakticky totožná, tak z toho vyrob rovnou DVD-Video.
A když někdy potřebuji nacpat nějaký kratší film na CD, tak použiji staré Vidomi do XviD a tam je přesně tebou požadovaná volba "Přizpůsobit velikosti CD", ovšem při velikosti 1:34hod. to už bude chtít i Resize (zmenšení) a trvat to bude při dvou průchodech stejně dlouho, jako by ti trvalo stvoření DVD, možná i déle, přičemž kvalita bude pochybná a zcela určitě horší než ten originál.

P.S. A oprav si ten text dotazu. Takto to vypadá, že máš potíže s kladením otázek místo aby jsi se zeptal (nebo hledal) převod Mpeg2 do DivX/Xvid AVI.
mirekv (7169)|23.10.2007 09:18
Miran25: AutoGordianKnot, super!
Miran25 (39)|5.11.2007 10:03
Tak jsem vyzkoušel AutoGordianKnot.Na převod je to fakt super.Ale potřeboval bych aby to umělo odstranit logo a byl bych naprosto spokojenej.Hledal jsem to v nastavení,ale asi to neumí.

Postup:Nahrát MPEG2-odstranit logo-vypálit na 1CD

Existuje na tento postup jednoduché řešení?