Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PHILIPS DTR220

cluck (4)|19.10.2007 18:37
Dobrý den cca před týdnem jsem zakoupil SETTOP-BOX PHILPS DTR220
Při každém vypnutí a následném zapnutí settop-boxu musím znovu vyhledat v kanálech TV Novu, jinak mi ji proste nezobrazí.Ostatní programy si to pamatuje v pohodě.Neví někdo co s tím??????
děkuji
majkicz (872)|26.10.2007 11:26
[COLOR="Navy"]Hmmm, mam ho taky, ale tohle mi to nedela.
A mas zapnute Favourites? [/COLOR]
Pitomec (10211)|26.10.2007 12:19
[quote=cluck;153417]Dobrý den cca před týdnem jsem zakoupil SETTOP-BOX PHILPS DTR220
Při každém vypnutí a následném zapnutí settop-boxu musím znovu vyhledat v kanálech TV Novu, jinak mi ji proste nezobrazí.Ostatní programy si to pamatuje v pohodě.Neví někdo co s tím??????
děkuji[/quote]
Nepřijímáš náhodou i vysílání ze SRN? Tam je totiž nějaký zádrhel s identifikací, kde některé přijímače mají tendenci automaticky přelaďovat a Radiokomunikace to nevychytaly. Pokud to čte mirekv, tak by mohl sdělit podrobnosti.
mirekv (7169)|26.10.2007 19:27
Tak u DVB-T je mi to teda záhadou, není důvod, aby si v tomtéž multiplexu příjímač něco pamatoval a něco ne!
mirekv (7169)|26.10.2007 21:13
Aha! No to je asi takhle: Vysíleč DVB-T v Ostravě je určen pouze pro blízké okolí, tedy hlavně město, kde příjem polského vysílače je mizivý. Ve skutečnosti má vysílač podstatně větší dosah a je běžně přijímán i v Krnově a dokonce na Pradědu! V oblastech na sever a východ od Ostravy může doopravdy kolidovat příjem s polským vysílačem. Tohle se dá vyřešit směrovou anténou, ovšem znáš lidi, když už je to možné, tak chcou taky ty Poláky a může dojít k těmto komplikacím, z čehož bych ovšem nevinil ČRa. Vysílání není určeno na dálkový příjem a to ani do sousedních měst (Karviná, Orlová...).

Edit: No navíc Philips s tímhle asi nepočítá a vstupní díly přijímače prostě "odflákává". Nj, co Philips, pokaždé jiný zážitek!

Edit2: Nynější vysílač je na dočasném stanovišti, bude jinde a pravděpodobně i na jiném kanále.
cluck (4)|31.10.2007 10:09
Odeslal jsem info o problému do servisu PHILIPS a bylo mi odpovězeno takto viz text:

Jedná se o chybu ve vysílání a identifikaci vysílačů z Prahy a Bukové Hory (jsou označeny jako identické, ale na Bukové hořš chybí NOVA).

Praha je na 25 kanále, naladte si jej ručně a budete mít Novu. Nevypínejte setop-box do stanby, nechte jej zapnutý.

Jednáme s výrobcem, již nám posílá přijímač s upraveným software na testování.
cluck (4)|31.10.2007 10:11
Jsem se servisem domluven, že až bude nový FW, dostanu ho k otestování, snad se tím problém vyřeší.
cluck (4)|31.10.2007 10:15
Prý settop-box při stavu standby prohlédává nějaký příjem signálu a nedokáže právě 25.kanál-NOVA při opětovném zapnutí znovu zobrazit. Moc tomu nerozumím tak sorry za nepřesnosti