Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

notebook a tv tuner

maren (3)|16.10.2007 11:00
Mam k dizpozici notebook ASUS A6JA slysel jsem ze existuje nejaky zpusob abych k notebooku mohl pripojit antenu a sledovat tv.
Bohuzel nemam stolni pc a tak to musim resit timto zpusobem.
Prosim vas jak se toto zarizeni nazyva a da se pripojit pres USB.Popripade jake jsou zkusenosti?
Doom (2331)|16.10.2007 11:52
TV tuner do USB je docela běžné zařízení. na stránkách magazínu tvfreak najdeš dost recenzí.
maren (3)|16.10.2007 12:07
prosim Vas mohl by jste rict aspon na jakou znacku se zamerit(vas tip)pinnacle,aver media,leadteak.
Bylo by super kdyby meli i pridavnou antenu.ne vzdy bude k dizpozici antena(na cestach atd)
Ivo Mašek (10205)|16.10.2007 12:10
S tunery k notebooku nemám osobní zkušenost, ale od uživatelů vím, že pro notebooky si pochvalují AverMedia. To ovšem neznamená, že ty ostatní jsou špatné.
Doom (2331)|16.10.2007 12:13
leadtek by taky nemusel být špatnej
maren (3)|16.10.2007 12:36
koukal jsem na recenze ale nenasel jsem zadny tuner s pridavnou antenou??Nevite o nejakem modelu?
artam (1147)|16.10.2007 13:23
[QUOTE=maren;153024]koukal jsem na recenze ale nenasel jsem zadny tuner s pridavnou antenou??Nevite o nejakem modelu?[/QUOTE]

Tak napriklad ja uz vyse pol roka pouzivam AverMedia Hybrid+FM Volar, mozes na to pripojit dodavanu pridavnu externu antenu (pendrek na magnetku), alebo aj koax vstup napr. z kablovky alebo inu antenu. Ma aj a/v vstup. Pri prijme analogovej TV sa trochu hreje, ale zda sa, ze mu to nevadi.
Mozem doporucit, funguje zatial spolahlivo a hlavne bezproblemovo aj v linuxe 8).

Pozn.: Ten windowsovsky software pre TV, ktory k tomu dodavaju, je priserny, ale kedze to ma BDA ovladace, tak to funguje aj s lubovolnymi inymi, tak isto je to kompatibilne s Win MCE.