Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 100

Téma: VHS Audio na DVD

Je tu pravidelně Avatar uživatele Lubi
    Registrace
    Sep 2004

Takze diky tem dvema (clee, Stayman) jsem uskupil to, jak dostat Audio z VHS na DVD. Takze tedy podle mě:

1. Natáhnout Audio z VHS do PC (*.wav).
    2. Natáhnout DVD do Pc (pomocí 1VOBové metody).
    3. Ve Vegasu vložit VOB, audio z VHS - sesynchronizovat.
    4. Export Audia do AC3 formátu.
    5. V architektu složit a Make DVD za cca 15-25min.

That´s the way it goes!

Hehe, zasmál jsem se akorát, když jsem dělal jedničku Vetřelce - tak koukam, že po desátý minutě je obraz pozdě za zvukem asi o deset minut....(!) ?. Problém byl v tom, že jaksi chlapci z produkce přidali do DVD verze pasáž, která na kazetě nebyla .

Pak asi jediná věc, co se může přihodit, je že vám po synchru na začátku nesedí obraz na konci a naopak. Tato věc se nedá (možná mi i napadá že jo, ale každopádně velmi složitě) řešit. Je to dáno VHS. A to tak, že je buď špatná v některých místech záznamu, anebo jednoduše se časem páska roztáhne a výsledná délka je větší než byla původně. Nemělo by to být tak markantní ale přeci jenom. - tedy podle mě

Jediná věc, co se asi nedá přesně odhadnout, je velikost rippu-komprese ve Shrinkovi tak, aby to po složení s novým zvukem sědělo přesně na 4,475 GB. Teda aspoň o pár desítek MB se vždy seknu...... hmm Stayman, clee? ) Mělo by to jít řešit přesným počtem ne?

Dík L. - ja jen kdyby to někoho zajimalo
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

1. vystrihni tu scenu a sprav novy Mpeg2 pre DVD
    2. zvuk sa da jednoducho pripsosobovat aj ked nesedi s obrazom popotahovanim zaciatku/konca a + CTRL, alebo este strihnut v mieste, kde ten zvuk sedi (alebo si ho napasujes niekde v strede, aby sedel)
    3. Nove DVD sprav v Architectovi a ignoruj velkost (vacsiu) a rekompresiu sprav v DVDShrinku.

Tod vsjo

Je tu pravidelně Avatar uživatele Lubi
    Registrace
    Sep 2004

jj, s tim audiem je to v pohode. to vim, neřešim . jinak jsi mě přivedl na skvělěj nápad s Shrinkem

Papa

Banned
    Registrace
    Feb 2007

tak pa.

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

mno ja rekompresuju este pred authoringem (a to jako posledni), nejdriv udelam audio a dopocitam zbyly misto a z tyhle hodnoty bitrate, po tech par desitkach dvd co sem takhle mam docela odhad kolik kbit zadat do procoderu (na 2pass VBR) aby to tak nejak vyslo (tzn spocitat prumernou bitrate, pricist tak 300-400kbit, a jako max bitrate davam puvodni prumer+2500kbit), jo jen dodam ze pouzivam PC 1.5...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Take starosti by som si nerobil, zvlast ked min. 100MB ti chyba... Shrink sa ti trafi na Byte presne

Registrace
    Mar 2004

jj, ale procoder je procoder

Banned
    Registrace
    Feb 2007

noo... to Shrink je Shrink taky

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Zrovna v pátek jsem se drbal do dvou hodin do rána s Bitvou o Británii, kde na Primě (zvuk) nějak naznali, že je dobré film na několika místech zkrátit (celkem to dělalo 6sec v 2.06hod. filmu). Nakopat jim řiť je málo - jakoby nestačilo, že všechno przní tím zjebaným P&S a ještě musí zkracovat film...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Mne vychadzaju tak 2-3s rozdiel, no aj tak to musim niekedy strihat, hlavne ked su vo filme este aj reklamy . Inak najradsej som,ked je film na HBO, tam ziadne nie su

Je tu pravidelně Avatar uživatele ViKinG
    Registrace
    Mar 2004

StayMan: HBO CZ to se ti díky "obrovskému" bitrate vejdou 2 filmy na jedno CD... (ale bez reklam )
    doufám že z toho HBO bereš jen audio...

Registrace
    Mar 2004

to si moc nepomuzes, 128kbit mp3...

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Presne tak ViKinG, pouze audio, nie som este taky somar za akeho ma mas a davam to do AC3 192kbps

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Ako tak teraz pozeram, myslim ze clee tam hral "druhe husle" (sorry clee, ale ty si na Maestro lebo preberal som to s Ladinkom

Registrace
    Mar 2004

to bude vzdycky tak, kdyby platilo nejlepsi=nejpouzivanejsi, pak by tohle forum bylo plny spokojenejch uzivatelu co neznaj slovo problem, kdyz si projedes celou diskuzi zjistis ze je plna dotazu typu "jak udelat BLABLABLA ve vegasu", "problem s DVDarchitectem" no a pak pinnaclaci, ale to je kapitola sama pro sebe

Strana 1 z 7 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Audio z VHS do AC3
    Od Frenky v sekci Editace audia
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-09-2006, 10:17
  2. Audio CD DTS
    Od padluke v sekci Editace audia
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 14-07-2006, 16:04
  3. Audio CD DTS