Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Zelená obrazovka při přehrávání filmu z PC na TV

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Přeji hezký den, jestli jsem tento dotaz špatně zařadil tak se omlouvám, ale řekl bych, že by to mělo být právě kodeky. Mám spojenou televizi s PC klasicky přes S-video kabel a SCART redukci, všechno jede perfektně, ale když spustím kopresované video (normálně fullscreen na TV), tak mi obraz na TV první dvě-tři vteřiny jede tak, jak má, ale potom se změní v brčálově zelenou obrazovku a počítač se začne zasekávat (ale obraz v přehrávači je OK). Když na PC video zastavím, všechno se zase spraví. Na PC všechny filmy spustím v pořádku a bez problému. "Brčál" se na TV objevil při přehrávání přes WMP, přes MV2player, i přes PowerDVD. Problém se neobjevil asi u 1 z 10 filmů. Nenapadá vás, co by to mohlo způsobovat? Graf. kartu mám GeForce FX5900XT.

Možná ještě jeden dotaz - jak dostat na TV titulky? Doporučili byste mi kdyžtak jiný přehrávač, než výše uvedené?

Děkuji mockrát za každou odpověď.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele stanix
    Registrace
    May 2005

na titulky si doinstaluj DivXG400,přehrávač media player classic(tím přehrávám já-ale nikomu to nenutím !! )
    A ty barvy-nastav si barevné rozlišení maximálně 24bitů(nebo 16),mi to dělalo bordel při 32bit barevné hloubce,ale já mám Matrox,takže u tebe to možná bude jinak-ale za vyzkoušení nic nedáš .
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-08-2011, 21:42
  2. ZELENA OBRAZOVKA PRI STREAME
    Od kukolarik v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-11-2006, 16:36
  3. zelena obrazovka na TV
    Od UmbroR v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-03-2006, 09:34