Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zelená obrazovka při přehrávání filmu z PC na TV

blaster18 (1)|10.10.2007 12:50
Přeji hezký den, jestli jsem tento dotaz špatně zařadil tak se omlouvám, ale řekl bych, že by to mělo být právě kodeky. Mám spojenou televizi s PC klasicky přes S-video kabel a SCART redukci, všechno jede perfektně, ale když spustím kopresované video (normálně fullscreen na TV), tak mi obraz na TV první dvě-tři vteřiny jede tak, jak má, ale potom se změní v brčálově zelenou obrazovku a počítač se začne zasekávat (ale obraz v přehrávači je OK). Když na PC video zastavím, všechno se zase spraví. Na PC všechny filmy spustím v pořádku a bez problému. "Brčál" se na TV objevil při přehrávání přes WMP, přes MV2player, i přes PowerDVD. Problém se neobjevil asi u 1 z 10 filmů. Nenapadá vás, co by to mohlo způsobovat? Graf. kartu mám GeForce FX5900XT.

Možná ještě jeden dotaz - jak dostat na TV titulky? Doporučili byste mi kdyžtak jiný přehrávač, než výše uvedené?

Děkuji mockrát za každou odpověď.
stanix (131)|12.10.2007 07:28
na titulky si doinstaluj DivXG400,přehrávač media player classic(tím přehrávám já-ale nikomu to nenutím !! )
A ty barvy-nastav si barevné rozlišení maximálně 24bitů(nebo 16),mi to dělalo bordel při 32bit barevné hloubce,ale já mám Matrox,takže u tebe to možná bude jinak-ale za vyzkoušení nic nedáš .