Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

iuVCR Zachytávání

SvaM (1)|23.10.2004 18:01
Poradí mi někdo jak nastavit u tohoto prográmku stereo. Stále se mi to vrací na mono. Mám tv Kartu Leadtec DV2000. Díky SvaM
ABCD (35)|25.10.2004 18:19
iuVCR má se STEREO zvukem problémy.
Moje PCTV Pro jede také jen MONO a co jsem tak procházel, tak i u ostatních. :-k
StD (8612)|25.10.2004 18:49
ABCD: A proč si tedy nezapojíš stereo-zvuk na LineIn zvukovky? SW potom může hlásit Mono jak chce, ale do grabu z WDM-audio prostě jde stereo a to se i chytá. Nevím, co řešíš, zkus ATV2000. Také bude hlásit mono a chytat stereo... :-D
ABCD (35)|28.10.2004 11:57
STEREO - ZVUK na LineIN zvukovky?
Tak nejsem sice takový machr, ale úplný pako zase taky ne. Samozřejmě že mám stereo-zvuk zapojený do LineIn zvukovky. Problém je v tom, že ať nastavím s iuVCR mono, nebo stereo, výsledek je buď jeden kanál při mono, nebo dva kanály při stereo ALE OBA NAPROSTO STEJNÉ!!!
Z každého reproduktoru jde úplně to samé (ověřeno vizuálně v Sound Forge, ...)

To např. s FLY2000TV grabuju opravdu STEREO a ne dva autentické kanály. Bohužel ATV2000 se mi dosud nepodařilo rozchodit, ale to mě tak netrápí, nepotřebuju mí nainstalováno spoustu sw. Vzpomínám, že jsi onehdá dost zavrhoval ATV2000, tak co se najednou stalo?
StD (8612)|28.10.2004 13:55
ABCD: Ad ATV2000, dlouho trvalo, než jsem našel to správné HW/SW nastavení, jakmile se to chytlo, tak už na něj nedám dopustit!

LineIn se ti možná zdá být logický, ale jelikož mám obojí propojené 2x (jednou LineIn, podruhé Aux uvnitř) tak si ten chudák SW ještě vytváří neexistující "virtuální MonoIn", který jednoduše vypnu a "je po ptákách"

:-D

P.S. A příště vynech ty machry, alespoň já si na žádné nehraju...
ABCD (35)|28.10.2004 20:19
Co ale ten tvůj zvuk. Tobě zachytává iuVCR STEREO nebo jen dva autentické kanály?

PS: To s tím machrem nebylo na tebe, je jich tady ale dost a já podle rčení o postřelené huse zkusil kdo na to skočí. Škoda, že si to sežral zrovna ty.
NIC VE ZLÉM!!! :-)
V čem je ATV2000 tak dobrý oproti jiným programům?
Můžeš trochu detajlněji popsat to nastavení?
Je o dost lepší, než třeba mnou zmiňovaný FLY2000TV?
StD (8612)|29.10.2004 00:53
ABCD: Zvuk=naprosto jednoduše nastav na NONE (=žádný) a jde ti tam to připojené, co ty chceš. Dáš-li ještě jednou totéž, co už mezitím DirectShow filtry chroustají (=hrají), tak bude přebuzeno nebo echo. To se týká AUDIO záložky.

Co se nastavení týče, mohu ti poslat *.reg soubor, po kliknutí přepíše registr do žádoucích fungujících hodnot a opravdu mohu potom reinstalit systém jak chci, ale večer (ne teď v noci) se na TV mohu vždy kouknout
ABCD (35)|29.10.2004 18:27
OK, tak mi ho prosímtě pošli. Napiš jakou verzi je potřeba mít nainstalovanou, jestli ji mám vůbec staženou. Jakmile to otestuju, dám vědět (snad se dostanu ke kompu ještě o výkendu).
embe (99)|27.3.2005 23:16
Nazdarek, mam tiez problemy so stereom u tohto programu. Mam verziu 4.9.2.354 a zvuk je mono...aj v nadstaveniach sa sice da prepnut na stereo ale neda sa pouzit tlacitko "apply".
embe (99)|28.3.2005 17:32
Tak sa mi (dufam) podarilo vsetko vyriesit!!! :-D :-D :-D
Musim povedat, ze je to riadna piplacka najst spravny SW k TV karte a urobit vsetko tak aby to fachalo na aspon 90%. Problem bol v tom, ze z nejakeho dovodu mi Fly2000TV zacal dost sumiet a piskat teda zvuk bol dost na h*vno. Obraz ok. Mam kartu LifeView FlyVideo 3000 bez FM radia s Philpsom SAA7134. Skusal som vsetky mozne programy a mimo Fly2000TV bol dost dobry aj Iuvcr ale isiel len mono co je neakceptovatelne (podobne aj Chris TV - super obraz ale iba mono).
Nakoniec som "nahonil" System restore, preinstaloval program, ovladace, presunul TV kartu na najvzdialenejsi slot od vsetkeho (vymenou za USB porty ktore boli uplne dole), presunul som vsetky HDD co najvyssie a najdalej a teraz ide vsetko uplne super. Neviem, ci vsetky kroky mali vyznam ale nechcelo sa mi ist vylucovacou metodou a uz vobec sa mi nechcelo preinstalovat XP, tak som to urobil naraz :-D s tym, ze ked to nepomoze, tak to preinstalujem. :-k
Jedno vsak nechapem. Teraz mam verziu Fly 2000 TV 2.26. Skusil som 2.36, tam bol zvuk ok aj bez zakrokou do PC a system restore avsak program sam od seba v pravidelnych intervaloch padol bez akejkolvek hlasky ci uz XP alebo programovej. Skusil som aj 2.38 RC ale to neslo vobec.