Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: z miniDV widescreen nahrávat do RAW a nebo AVI type2

LPK LPK je offline
    Je tu občas Avatar uživatele LPK
    Registrace
    Aug 2004

Zdravim,
    mam takovy mozna dost hloupy dotaz, co je kvalitnejsi zaznam z miniDV kamery, ktera nahrava ve widescreen (ikdyz teda na do rozliseni 720x576), RAW a nebo pouzit AVI type 2 ??? Jde mi hlavne o to, ze pokud to nahraju do toho type 2, tak nektere programy i prez nastaveni projektu 16:9 mi grabnuty soubor nactou jako sprskle 4:3 a nechaji postranach cerne okraje. Pokud opakuji stejny postup s DV RAW tak je vse OK a video se nacte skutecne sirokouhle. Jde mi hlavne o kvalitu, takze pokud je lepsi jedna ci druha moznost prizpusobim se softwareve a dal to nebudu resit. PREDEM DIKY ZA RADY
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Mike
    Registrace
    Mar 2004

Kvalita je stejna, data jsou identicka, jen v tom raw je i informace o pomeru stran. Nektere programy si i pri ukladani do AVI ulozi pomer stran, takze pak je vse OK, jinak je to ale jedno. Pokud to neudela, tak musis ten pomer stran nastavit rucne.

LPK LPK je offline
    Je tu občas Avatar uživatele LPK
    Registrace
    Aug 2004

dekuji mnohokrat, takze to budu vsechno cpat do toho RAW a mam klid, diky moc

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-02-2012, 18:19
  2. Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 14-09-2009, 20:26
  3. MiniDV nebo HDD
    Od warner v sekci Videokamery
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 06-10-2006, 23:29
  4. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 05-04-2005, 23:27