Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

odkaz na dostupný videokurs u Kanónů

Pave1 (4279)|27.9.2007 21:56
kdo se chce vzdělávat, má zdá se šanci (v odkazu je podrobný program první části kursu)

http://www.canon.cz/videoskola/program.html

http://www.canon.cz/videoskola2/program.html

cena 100Kč s DPH (podmínkou je doklad o zakoupení kamery Canon .-) )
Krtek (1279)|27.9.2007 23:14
Jejda, já myslel, že je to ten Tvůj videokurz, o kterém jsi psal na Grafice...A on je to Canon. Ten Tvůj nebude ?
Pave1 (4279)|27.9.2007 23:22
Když budou zájemci, klidně bude - ale ne placený videokurs, ale sraz zájemců o video (s dobrovolnou výměnou zkušeností .-) ).

Takže jestli má někdo o něco takového zájem, tak ať dá vědět (dá se to zorganizovat prakticky kdykoliv, chce to ale alespoň 5 - 6 lidí)

Tohle je pro Canon zákazníky (za 100,-Kč s DPH docela pěkný, najdeš na odkazu i kdo je garantem)
anglcam (223)|27.9.2007 23:25
jde o to zda uznaji koupi kamery v zahranici.schvalne po emailu vyzkousim jejich zakaznickou podporu po cele EU.
Pave1 (4279)|27.9.2007 23:28
podmínkou je účet a výrobní číslo kamery, takže by to jít mělo i s účtem v zahraničí (jsi zákazník). Bližší info najdeš na těch odkazech - termíny zatím nevyhlásili, prý "brzy vyhlásí pro podzim 2007".

Mě se docela líbil ten program, je vidět, že to má trochu hlavu i patu.
anglcam (223)|28.9.2007 00:17
ucet samozrejme mam kvuli reklamaci.I kdyz neverim ze ti byrokrati nebudou udiveni az ho uvidi.je trochu nestandartni z anglickeho tesca.Uz vidim ty vyplasene obliceje a shaneni nekoho druheho kdo by rozhodl za ne zda jeto ucet nebo ne.Aby je nahodou nekdo nevyhodil.Typicky cesky strach z vyhozeni z prace.vetsi zbabelost jsem nevidel ani tady v uk.
No a vyrobni cislo uz problem neni vubec.
Rad se toho take zucastnim.
Pave1 (4279)|28.9.2007 00:33
nemyslím, že by na canon.cz panovala atmosféra, kterou tu (poměrně barvitě .-) ) popisuješ.

Česko má svá specifika, ale nejsme nijak zvlášť jiní - jen podmínky byly jiné (k tomu časem dojdeš, třeba, možná, snad). Je to "klasická pevnost" (kdo je uvnitř, chce ven, kdo je venku, chce dovnitř) - angláni jezdí sem, protože jim přijdeme lepší, češi zase jezdí do Anglie, protože to vidí opačnou optikou. Ani jedna není správná...

Zkusím se zeptat, jak to s tím účtem je (někoho od kanónů znám).
Krtek (1279)|28.9.2007 00:45
Já myslím, že je to úplně jedno. Je to jen reklamní akce Canonu za účelem podpoření prodeje jejich kamer. To co vyberou na vstupném dají tomu lektorovi, a všichni budou spokojení.
anglcam (223)|28.9.2007 00:53
Nebudeme z toho delat off-topic.Specifikem Ceska je hlavne nerozhodovat.nechat to na jinych.at se v pripadnem prusvihu koupe jiny.To mne prave napada pri pohledu na ten ucet ktery mam ted v ruce.Ale myslim si ze problem nebude.Je to A4 s garfikou tesca.Tvrdy papir.Vsechno je v anglictine.jazykova gramotnost by mela byt v Canonu samozrejmosti.Pochopitelne ruzna cisal jako refundancy code coz je cislo pro reklamaci apod.Ma adresa atd.tu tady musis uvadet pri platbe kartou vzdy kvuli kradezim.proste trosku nezvyk.jinak veskerou dokumentaci ke kamere mam.
Moc diky pokud se zeptas.
P:S: mas pravdu optika ktera ukazuje angalny jako lepsi je velice spatna.velike zklamani vsech lidi co si tu prozili minimalne rok.
benway (2)|30.9.2007 17:01
Tak jsem jim napsal, pro změnu mám canon z Německa:-)
Pave1 (4279)|30.9.2007 18:21
Tak uvidíme, jak jsou pružní (já se k ptaní ještě nedostal .-) )