Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Plasma Panasonic + připojení sluchátek?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Řešíte někdo z Vás, kdo má Panasonic TH-37PX70E a podobné modely ( které výstup na sluchátka nemají ),připojení sluchátek?

Vzadu je stereo audio výstup pres cinche, který by šel využít. např. připojit to na zesilovač, který sluchátkový výstup má.

Spíš by mě ale zajímalo, jestli někdo nemá přímo z té TV připojený bezdrátový sluchátka, který by tak šly údajně připojit. A pokud ano, jak to funguje a které případně doporučuje ( na fórech jsem se dočetl, že bezdrátový sluchátka nehrajou moc kvalitně a nebo že často šumí a že je lecos ruší ).
    nejde mi o hi-fi hudbu, ale jen o zvuk z TV.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

dá se koupit redukce s cinchu na sluchátkový výstup.Já jsem to tak udělal a jsem spokojen.Mám sluchátka bezdrátová philips a jsem snima spokojen.Z televize jde vysílač který si položíte kam budete chtít a co umožní kabel.Sluchátka jsou přijímač na 2 baterky AAA.Dosah to má velkej.Chodím po celím baráku a přílem je dobrý.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-01-2012, 07:42
  2. Připojení sluchátek
    Od veran v sekci Bastlení
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-11-2009, 09:54
  3. Plasma a pripojeni !!!!!!!!!
    Od Rodney Storm v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 11:58