Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV2000XP-Expert / FM (běží jedno repro)

Citr (3)|22.9.2007 02:18
Zdravim, mam problem tykajici se Tv karty Leadtek TV2000 XP Expert a to FM radia, kde mi jde zvuk jen do jedne (leve) bedny. Tv jede v pohode stereo. Kablik jsem kontroloval, vyzkousel jsem snad vsechny drivery a PVR i PVR2. A take jeden alternativni soft, kde byl stejny problem. Pokud najedu do ovladaciho menu pro zvuk a presouvam zvuk nalevo, tak hraje leva bedna, pokud jdu vpravo, tak je slyset slaby zvuk v leve bedne. Nikde jsem nenasel nikoho s podobnym problem, krome jednoho tematu zde, kde ale dotycnemu nejel zvuk do prave bedny jak pro Tv i FM a problem byl v kabliku. Pokud mate nekdo nejaky tip, cim by to mohlo byt, tak budu moc rad.
Ivo Mašek (10205)|22.9.2007 07:33
Otevři si příslušnou záložku (viz příloha) a tam si pohraj v roletovém menu "Audio Recording Line" a vyzkoušej možnosti.
Můžeš se i mrknout na:
http://masek.webzdarma.cz/index3.html
fmnast04.jpg
Doom (2331)|22.9.2007 12:07
co je to za zvukovou kartu? pod WinXP na desce ASUS A8R-MVP s čipsetem ATi 1600 a zvukovým čipem AD1986 mám pod FM rádiem taky jenom zvuk v jednom kanálu. pod Vistou tenhle problém nemám, takže odhaduju, že jde o problém s ovladačem zvukové karty.
Citr (3)|24.9.2007 15:00
Ahoj Ivo, tohle jsem zkousel uz predtim a nic ... pro jistotu jsem to projel znovu a stejny vysledek. Jak pise Doom, tak to bude asi tim ovladacem. Budu to muset vyzkouset pod linuxem nebo pockat par dni nez mi dojde zvukovka. Ale i tak moc dekuju za tip.

[QUOTE=Ivo Mašek;150979]Otevři si příslušnou záložku (viz příloha) a tam si pohraj v roletovém menu "Audio Recording Line" a vyzkoušej možnosti.
Můžeš se i mrknout na:
http://masek.webzdarma.cz/index3.html[/QUOTE]
Doom (2331)|24.9.2007 15:09
zkus jiné ovladače, třebas i starší
Citr (3)|24.9.2007 15:22
Ahoj Doome, mam zakl. desku Asus A8n-E s cipsetem NVIDIA nForce4 Ultra a zvukovka je Realtek ALC850 7.1 . Budu to muset zkusit pod linuxem nebo jinou zvukovkou. Taky dekuju za tip a napisu co a jak, pokud se to s tema ovladacema potvrdi.

[QUOTE=Doom;150996]co je to za zvukovou kartu? pod WinXP na desce ASUS A8R-MVP s čipsetem ATi 1600 a zvukovým čipem AD1986 mám pod FM rádiem taky jenom zvuk v jednom kanálu. pod Vistou tenhle problém nemám, takže odhaduju, že jde o problém s ovladačem zvukové karty.[/QUOTE]
Doom (2331)|24.9.2007 18:13
no ohledně problémů leadtek vs. realtek tu psal pitomec... prý se mu dělo to samé, vyřešila to jiná zvukovka