Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Karta AVerMedia TV 203

imported_torque (5)|21.10.2004 23:06
NMazdarek, koupil sem si tuhle kartu a stve me interlaced obraz v aplikaci AverTV (WDM verze). Takze sem zacal pouzivat ruzne alternativni softy, jako Dscaler, FLY2000TV a ATV2000, ktery se mi nejlepe osvedcil, skoda, ze mou kartu primo nepodporuje :(. No a uz sem u toho. Zatim sem tunil kanály na videu a krmil kartu pres composite, ale nyní sem dotáhl antenní šlauch až ke komplu a zjistil sem, že v těch alt. softech mi nejede tuner :(, jelikož je třeba přesně nastavit jeho typ a někdy i jakousi hexa adresu... Nevite nekdo presne parametry tuneru na teto kartě nebo zpusob jak to rozjet? Je to karta samozrejme s cipem 878. Sqely by bylo, kdyby autor ATV2000 udelal v nejake pristi verzi podporu i pro novejsi AVerMedia karty, jelikoz je to sqely program. Dikec za jakykoliv rady. TV kartam zdar.
ego42 (76)|22.10.2004 11:04
AverTV Studio 203 krásně funguje jak s ATV2000, tak i s FlyTV, DScalerem nebo iuVCR, ale základ je NEINSTALOVAT originální TV aplikaci od výrobce, ta dělá děsnej bordel. Všechno odinstaluj, nainstaluj jenom samotné drivery od výrobce verze 5 (měly by myslím být v tomhle balíku: http://www.avermedia.com/software/AVerTV203%20v5034MultiLanguage.zip ) ev. můžeš zkusit třeba Uskovovy ovladače, a pak by to mělo chodit OK. V ATV2000 možná nefunguje proprietární podpora pro chip Bt8x8, ale ovládání přes WDM funguje spolehlivě.
imported_torque (5)|23.10.2004 23:33
Tak už mi to funguje pod ATV2000, ale dalo práci to nastavit. Rozchodil sem to i pod ATi MMC 8.8, má to v tom nejlepší obraz ve full screenu ale nefunguje ukládání obrázků. Dost mi taky vadí na tom originálním AVer softu, že má interlaced obraz, nepřišel sem na to, kde se dají zapnout nějaké filtry, jestli to vůbec de... divím se že to AVerMedia dává do prodeje v tak nedomrlé podobě.