Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SERVICE NOT RUNNING

dakota (24)|16.9.2007 13:12
ahojte, pred nedavnom som prekonal strasti s naladenim stanic a teraz sa vyskytol novy problem...včera mi normalne isli stanice ako DELUXE MUSIC, Ocko TV a ine .... dneska zapnem a napisane SERVICE NOT RUNNING ... myslite,. ze mam nieco zle nastavene? Ale vlastne asi nie, nic som s tym nerobil...sak to ani neviem...Prosim vas poradte mi.
P.S.: Mozete sa niekto mrknut na SK radio EXPRESS??? Islo mi presne jeden den...a odvtedy je tam SERVICE NOT RUNNING...ide ma porazit, diky, cao...
Foolproof (2713)|16.9.2007 15:47
Hm...

A to máš krystalku, stolní,PC,rozvod.......Služba nefunguje - máš zaplacené ? Foukal vítr ?, jak reagovat ?
kasr (133)|16.9.2007 16:39
Radio expres zmenilo pid.Ked to rozchodis tak daj znova ladit a ono ti ho najde.
kasr (133)|16.9.2007 16:52
A podla stanic to mas z viacerych druzic.Ale ako?Motor,multified?Ked motor,tak toci?Ked multified tak mas spravne nastavene prepinace lnb?Nemas utrhnuty kabel od lnb,akebo skratovany(opletenie sa dotyka stredneho vodica)?Akebo neoprel sa silnejsie niekto o parabolu?Drziak lnb nieje niejake madlo.Tak to uz par ludi rozladilo.
dakota (24)|16.9.2007 17:23
huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..............moje nervy....a preco nejde OCKO? ci aj to zmenilo PID?
kasr (133)|16.9.2007 18:07
Ocko odkial?Z astry 19,2e alebo z kopernika 23,5e alebo niejakej platenej platformy digi,upc?
dakota (24)|16.9.2007 19:14
OCKO mam z astry 19,2...lenze mam v ponuke satelitu astra1/ku a este nieco, ale to je jedno, ja si davam ponuku vsetky Satelity a to sa tam vsetko zmiesa dohromady. Dokonca mi vypadla aj stanica antenne bayern a bayern3, deluxe musik a podobnme dobre stanice...vsade service not running...
bol som na streche, vsetko vyzera ok, mame satelit bez motora, aspon som teda ziaden nevidel, je to napevno zatiahnute o tyc.
No a mam kartu CS link, takze neviem, kde moze byt problem...
kasr (133)|16.9.2007 20:39
Stanice sa casto menia,presuvaju,koduju-tie,co boli free.Expres je kodovany(Skylink).Mozno chvilu isiel bez cryptovania ako sa to stava u jojky.Skus pozriet http://www.parabola.cz
StD (8612)|17.9.2007 07:19
U mne jede Antenne Bayern porád a bez výpadků... :-)-