Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVDLab Pro - mnoho playlistů v projektu...

perpant (15)|14.9.2007 22:15
V programu DVDlab Pro tvořím DVD mapující zápasy minulé sezony mého oblíbeného klubu. Ze všech 34 zápasů mám sestřihy, tzn. co zápas to jeden videosoubor. Ty jsem vložil do projektu a nastavil v nich kapitoly. Vytvořil jsem menu s odkazy na jednotlivé sestřihy. Potud šlo vše hladce.

Problém nastal v okamžiku, kdy jsem vytvořil menu s jednotlivými hráči s představou, že prolinkuji jednotlivé kapitoly videosouborů podle toho, ve kterých kapitolách jednotlivých sestřihů každý konkrétní hráč figuruje. K tomuto účelu jsem zvolil objekt "Chapter Play List" v domnění, že pro každého hráče vytvořím jeden, do kterého zadám kombinace sestřih - kapitola a věc bude vyřešena. Bohužel jsem zjistil, že do jednoho playlistu lze vložit kapitoly pouze z jednoho videosouboru (jak jsem uvedl výše, v mém projektu jich figuruje 34). Přistoupil jsem tedy k tomu, že bude mít každý hráč sólo playlist na každý zápas, ve kterém se vyskytuje (maximálně tak 34 playlistů pro každého hráče). Bohužel, i zde jsem narazil. Dovolilo mi to totiž vytvořit pouze 65 playlistů (+ 34 videosouboru = 99 objektů), pomocí kterých jsem prolinkoval pouze necelých pět hráčů.

Je zde někdo, kdo by mi poradil, jak danou situaci řešit? Je cesta playlistů ta pravá nebo je třeba zvolit jiný postup? Nebo to prostě nejde? Nebo jsem svůj problém nepopsal dost srozumitelně a mám to zkusit srozumitelněji? Dík všem.
clee (6592)|15.9.2007 19:25
rozhod to do vic vts