Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s kvalitou obrazu z DVD při rychlejších scénách na plazmě PS42Q97HD

wolfik007 (1)|12.9.2007 20:02
Ahoj, mam PS42Q97HD - od vcerejska :).. Chtel jsem se zeptat na jednu vec - v rychlych scenach se obraz jako by rozpada.. Zkousel jsem to ruzne ladit, ale jakmile je tam rychla scena, zda se jako by cele "bloky" obrazu zustaly chvilku v klidu a pak se skokove zmenily.. Nevite co s tim ? DVD mam panasonic a pripojene je to pres S-video.. diky za pripadne rady
Radoo (1302)|13.9.2007 14:07
[QUOTE=wolfik007;150199]Ahoj, mam PS42Q97HD - od vcerejska :).. Chtel jsem se zeptat na jednu vec - v rychlych scenach se obraz jako by rozpada.. Zkousel jsem to ruzne ladit, ale jakmile je tam rychla scena, zda se jako by cele "bloky" obrazu zustaly chvilku v klidu a pak se skokove zmenily.. Nevite co s tim ? DVD mam panasonic a pripojene je to pres S-video.. diky za pripadne rady[/QUOTE]
Zkus si půjčit novější DVD player, propoj to via HDMI a testni to přez něj. Ten PS42Q97HD není právě nejnovější typ a u těch starších placek všeobecně ty digitalizační obvody nejsou právě nejlepší ... proto převod digi-analog-digi vypadá jak vypadá ...
Bobanovicz (169)|13.9.2007 15:51
Dělá to Movie Plus už jsem mu psal SZ.

PS42Q97HD není nejnovější typ? On už má Samsung novou řadu? Tahle je z dubna.