Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Problém s kvalitou obrazu z DVD při rychlejších scénách na plazmě PS42Q97HD

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ahoj, mam PS42Q97HD - od vcerejska .. Chtel jsem se zeptat na jednu vec - v rychlych scenach se obraz jako by rozpada.. Zkousel jsem to ruzne ladit, ale jakmile je tam rychla scena, zda se jako by cele "bloky" obrazu zustaly chvilku v klidu a pak se skokove zmenily.. Nevite co s tim ? DVD mam panasonic a pripojene je to pres S-video.. diky za pripadne rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Radoo
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od wolfik007 Zobrazit příspěvek
    Ahoj, mam PS42Q97HD - od vcerejska .. Chtel jsem se zeptat na jednu vec - v rychlych scenach se obraz jako by rozpada.. Zkousel jsem to ruzne ladit, ale jakmile je tam rychla scena, zda se jako by cele "bloky" obrazu zustaly chvilku v klidu a pak se skokove zmenily.. Nevite co s tim ? DVD mam panasonic a pripojene je to pres S-video.. diky za pripadne rady
    Zkus si půjčit novější DVD player, propoj to via HDMI a testni to přez něj. Ten PS42Q97HD není právě nejnovější typ a u těch starších placek všeobecně ty digitalizační obvody nejsou právě nejlepší ... proto převod digi-analog-digi vypadá jak vypadá ...

Je tu občas Avatar uživatele Bobanovicz
    Registrace
    May 2007

Dělá to Movie Plus už jsem mu psal SZ.

PS42Q97HD není nejnovější typ? On už má Samsung novou řadu? Tahle je z dubna.

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 08:16
  2. Problém s kvalitou videa
    Od gecko v sekci Editace videa
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 06-11-2006, 15:54
  3. Problém s půlsnímky ve scénách
    Od Nostradam v sekci Editace videa
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-04-2006, 17:33