Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD prehravac s DivX, HDMI, USB

maniny22 (2)|11.9.2007 23:43
Mam DVD prehravac KISS DP 1500, ktory blbne cim dalej tym viac (sam sa zapina, nechce nacitat disk, prip prehravani preskakuje kapitoly alebo z nicoho nic zacne prehravat zrychlene) a preto som sa rozhodol, ze si kupim nieco nove z aktualnej ponuky .

Chcel by som aby:
- prehraval DivX a Xvid s nasimi titulkami
- mal HDMI vystup
- mal USB port
Ale hlavne bol spolahlivy a neblbol tak ako uvedeny KISS.
Pozeral som na Sigmatek XS-700 http://www.sigmatek.cz/products/XS-700/index.aspx
Viete mi doporucit nieco s podobnymi parametrami od inych vyrobcov?
Dakujem
Foolproof (2713)|12.9.2007 14:11
Už v prehistorických dobách jsem měl Kiss 508, po několikaletých peripetiích konečně definitivně zdechl a jako nepoučitelný jsem si koupil Kiss 600, ten mi několikrát vyměnili pro poruchy, takže jsem skončil u Ziova 505, je to jiná kategorie, umí i HD a má i síť, třeba i WiFi. Taky žádný zázrak techniky, uvidíme jestli dají dohromady firmware, pak by to možná šlo.
maniny22 (2)|12.9.2007 17:03
Ta ziova vyzera papierovo dobre, ale nechcem za to dat az tolko penazi. Za spomenuty KISS som dal viac ako 8000Sk ale vediet dopredu ako to s nim dopadne, tak ozeliem vsetky jeho sietove a Wifi vymozenosti a kupim si radsej nieco menej vysperkovane, ale s bezproblemovou prevadzkou.

Z toho viac komercneho segmentu sa mi pozdavaju nasledovne modely:

PIONEER DV-600AV-K
PHILIPS DVP5980

Aj ked cena toho Pioneera je dost hore. Viete mi povedat co viac alebo menej mi ponuknu voci tomu sigmateku? Dakujem