Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: Pokec na tema "Novinky v LCD"

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Bohužel na LCD TV není prakticky co inovovat (o čemž svědčí i ty naprosto nesmyslné úpravy alá tloušťka, místo aby někdo řešil mazanici obrazu) a tato technologie se hodí k zobrazení TV vysílání zhruba stejně jako parní válec na orání brambor Až to naivkové přestanou kupovat, tak to půjde zákonitě do kopru. Pokud už ne CRT (třeba kvůli velikosti někde do hospody), tak jedině Plazmu. LCD tak k PC, tam je to v pohodě.

-----
    I.M.: Téma jsem odtrhl odtud: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=13663
    a tady se můžete ve vší slušnosti vyblbnout.
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 10-09-2007 v 14:02 Důvod: sdělení moda
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Radoo
    Registrace
    Apr 2007

Toto je vlákno o novinkách LCD. Bohužel pan P je opět tu se svojím CRT, doporučuji příspěvky ignorovat. Trochu mi již připomíná vlastuX se svojí plazmovkou.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Radoo Zobrazit příspěvek
    Toto je vlákno o novinkách LCD. Bohužel pan P je opět tu se svojím CRT, doporučuji příspěvky ignorovat. Trochu mi již připomíná vlastuX se svojí plazmovkou.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Radoo Zobrazit příspěvek
    Je potřeba to zdůrazňovat všude, aby případní zájemci nenaletěli a neopláchli prachy v nesmyslech - protože tloušťka zobrazovače je stejně zajímavá jako popelnice přetřená z černé na hnědou, ale že smrdí už nikdo neřeší. Přesně totéž je s LCD, které maže obraz, výrobci to vyřešit nedokáží, tak alespoň hlupákům nakukají cosi o tloušťce

Mimochodem - já zase doporučuju ignorovat několik málo hlupáků, kteří zde mají pár svých narcistických příspěvků opěvujících jejich (za těžce vydřené peníze nakoupené) LCD harampádí a neustále je vychvalující do nebes

Registrace
    Apr 2007

Až uvidí pan P někoho v obchodě slintat u CRT, tak ať dá vědět !

Registrace
    Mar 2004

Zatím lze spíš vidět lidi zvracející u humusu s názvem LCD

Registrace
    Apr 2007

Možná u těch levných modelů, či špatných zdrojů signálu, stejně jako by zvracel hifista u levný audio aparatury, nebo drahý aparatury co jede z kazety.

Majitel audio chrastítka by mohl jásat, že mu kazeta hraje stejně dobře, jako CD a rádio !
    Majitel CRT 14" jásá, že mu na TV hraje stejně dobře VHS, DVD i anténa !
    Na mojí LCD je obraz naprosto super.
    Soused se byl podívat, jak mi hraje DVD a myslel, že je to HDTV, když viděl každý fous na tváři Phila Collinse, což na přédešlé 72" CRT jaksi nebylo vidět spoustu věcí ...

Registrace
    Mar 2004

Až na to, že každý uživatel LCD TV ji z 99% používá na sledování běžného TV vysílání a z toho 1% tak možná na DVD a PC. Takže tys ve vztahu k sousedovi udělal přesně to, co dělají prodavači v obchodě zákazníkům - pustils tam signál z DVD a začal ukazovat jaká je to paráda. Ve skutečnosti to ale bude hrůza, protože k TV vysílání se LCD prostě nehodí. Už to konečně pochop, žes investoval do mrtvoly (=neboli do mrtvé technologie)

Registrace
    Apr 2007

No tak hurá V tom plně souhlasím - kvalita TV vysílání a analogová kabelovka nejsou ve srovnání s dobrým digitálním zdrojem nic moc. Proto dnes zařizuju Czechlink, na podzim si chci vyzkoušet kvalitu digitální kabelovky. To se ale už nebavíme o kvalitě zobrazovače a jeho možnostech, ale o kvalitě/nekvalitě signálu. Obraz LCD, nebo i plazmy je naprosto jinde a je to dáno především rozlišením a digitální cestou až do konce.
    Jinak já nemám problém někomu doporučit jak CRT, plazmu, ale i LCD, nebo projektor. Záleží to jen na konkrétních potřebách a možnostech dotyčného. V mém případě si čas vyšetřím především na DVD, TV spíš doplňkově.
    Nejsem ortodoxní zastánce LCD - v případě mém je to ale the best technologie vzhledem k mým potřebám a v současnosti LE40N87BD i nejlepším zobrazovačem, který se dá v ceně 45-60k koupit. Až pro mě přijde něco lepšího, nebudu mít problém to přiznat. Pravděpodobně to bude až OLED.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

kvalita TV vysílání a analogová kabelovka nejsou ve srovnání s dobrým digitálním zdrojem nic moc.
    Existuje také digitální kabelovka. Já ji doma mám.

si chci vyzkoušet kvalitu digitální kabelovky.
    ... upřímně jsem zvědavý na "nestranný" názor. Já si tedy digitální kabelovku pochvaluji.

Registrace
    Apr 2007

Na CRT se nedivím, co na CRT nevypadá dobře
    Czech link bude mít určitě nejlepší kvalitu obrazu vzhledem k dat. toku. a je to skoro zadarmo.
    Na kvalitu pozemní DVB-t taky dost nadávají, zatím nemám možnost posoudit.
    Kabelovka má zase širokou nabídku, ale levný to zrovna není. Navíc jak tam UPC tlačí současně 50 programů, tak ten tok taky není nic moc. Dobrá je platforma Karneval co jsem četl.
    Digi kabelovku to jak jsem zde četl není možný přijímat přez kartu DVB-C v HTPC. To bych si ani nic nenahrál...
    Je to složitý...
    Jestli dnes bude Czech link, dám vědět.

Je tu pravidelně
    Registrace
    May 2007

mam kvalitni prijem dvb-t a je to ze 2,5m (32") hodne dobre - ted byl u mne otec ktery ma CRT a rozplyval se nad kvalitou obrazu ( pro P o mazanici se nezminoval...)

Registrace
    Apr 2004

Dobrá je platforma Karneval co jsem četl.
    Na Karneval už, bohužel, zapomeń. Po krátké nemoci, zvané UPC, dne 1.9. 2007 umřel. Budiž mu země lehká.

Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Na Karneval už, bohužel, zapomeń. Po krátké nemoci, zvané UPC, dne 1.9. 2007 umřel. Budiž mu země lehká.
    Jo vím že ho koupilo UPC, ale někdo tvrdil, že tam kde byl původěně Karneval to jede pod UPC ok.

Registrace
    Apr 2004

Jo vím že ho koupilo UPC, ale někdo tvrdil, že tam kde byl původěně Karneval to jede pod UPC ok.
    Ani náhodou. Přes víkend jen základní nabídka. V pondělí se omluvili a pustili mě celý komplet, který mám (tedy vše bez dvou kanálů). Dnes ráno to ještě pěkně šlapalo, dopoledne opět jen základní nabídka. Zlatý Karneval - přímo platinový !!
    ... vítej v postkomunistické zemi zvané Česko ...

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-03-2012, 22:06
  2. Výběr televize - omlouvám se za další "stejné" téma
    Od XmoYomX v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 06-10-2009, 19:06
  3. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-07-2007, 19:08