Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pokec na tema "Novinky v LCD"

Pitomec (10211)|10.9.2007 07:12
Bohužel na LCD TV není prakticky co inovovat (o čemž svědčí i ty naprosto nesmyslné úpravy alá tloušťka, místo aby někdo řešil mazanici obrazu) a tato technologie se hodí k zobrazení TV vysílání zhruba stejně jako parní válec na orání brambor 9-) Až to naivkové přestanou kupovat, tak to půjde zákonitě do kopru. Pokud už ne CRT (třeba kvůli velikosti někde do hospody), tak jedině Plazmu. LCD tak k PC, tam je to v pohodě.

-----
I.M.: Téma jsem odtrhl odtud: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/13663-novinky-v-lcd
a tady se můžete ve vší slušnosti vyblbnout.
Radoo (1302)|10.9.2007 09:04
Toto je vlákno o novinkách LCD. Bohužel pan P je opět tu se svojím CRT, doporučuji příspěvky ignorovat. Trochu mi již připomíná vlastuX se svojí plazmovkou.
Pitomec (10211)|10.9.2007 19:38
[quote=Radoo;149887]Toto je vlákno o novinkách LCD. Bohužel pan P je opět tu se svojím CRT, doporučuji příspěvky ignorovat. Trochu mi již připomíná vlastuX se svojí plazmovkou.[/quote]
Je potřeba to zdůrazňovat všude, aby případní zájemci nenaletěli a neopláchli prachy v nesmyslech - protože tloušťka zobrazovače je stejně zajímavá jako popelnice přetřená z černé na hnědou, ale že smrdí už nikdo neřeší. Přesně totéž je s LCD, které maže obraz, výrobci to vyřešit nedokáží, tak alespoň hlupákům nakukají cosi o tloušťce 9-)

Mimochodem - já zase doporučuju ignorovat několik málo hlupáků, kteří zde mají pár svých narcistických příspěvků opěvujících jejich (za těžce vydřené peníze nakoupené) LCD harampádí a neustále je vychvalující do nebes :-D
Radoo (1302)|10.9.2007 22:05
Až uvidí pan P někoho v obchodě slintat u CRT, tak ať dá vědět ! :)
Pitomec (10211)|10.9.2007 22:44
Zatím lze spíš vidět lidi zvracející u humusu s názvem LCD :-D
Radoo (1302)|10.9.2007 23:13
Možná u těch levných modelů, či špatných zdrojů signálu, stejně jako by zvracel hifista u levný audio aparatury, nebo drahý aparatury co jede z kazety. :D

Majitel audio chrastítka by mohl jásat, že mu kazeta hraje stejně dobře, jako CD a rádio !
Majitel CRT 14" jásá, že mu na TV hraje stejně dobře VHS, DVD i anténa !
Na mojí LCD je obraz naprosto super.
Soused se byl podívat, jak mi hraje DVD a myslel, že je to HDTV, když viděl každý fous na tváři Phila Collinse, což na přédešlé 72" CRT jaksi nebylo vidět spoustu věcí ...
Pitomec (10211)|11.9.2007 07:09
Až na to, že každý uživatel LCD TV ji z 99% používá na sledování běžného TV vysílání a z toho 1% tak možná na DVD a PC. Takže tys ve vztahu k sousedovi udělal přesně to, co dělají prodavači v obchodě zákazníkům - pustils tam signál z DVD a začal ukazovat jaká je to paráda. Ve skutečnosti to ale bude hrůza, protože k TV vysílání se LCD prostě nehodí. Už to konečně pochop, žes investoval do mrtvoly (=neboli do mrtvé technologie) 9-)
Radoo (1302)|11.9.2007 08:08
No tak hurá :) V tom plně souhlasím - kvalita TV vysílání a analogová kabelovka nejsou ve srovnání s dobrým digitálním zdrojem nic moc. Proto dnes zařizuju Czechlink, na podzim si chci vyzkoušet kvalitu digitální kabelovky. To se ale už nebavíme o kvalitě zobrazovače a jeho možnostech, ale o kvalitě/nekvalitě signálu. Obraz LCD, nebo i plazmy je naprosto jinde a je to dáno především rozlišením a digitální cestou až do konce.
Jinak já nemám problém někomu doporučit jak CRT, plazmu, ale i LCD, nebo projektor. Záleží to jen na konkrétních potřebách a možnostech dotyčného. V mém případě si čas vyšetřím především na DVD, TV spíš doplňkově.
Nejsem ortodoxní zastánce LCD - v případě mém je to ale the best technologie vzhledem k mým potřebám a v současnosti LE40N87BD i nejlepším zobrazovačem, který se dá v ceně 45-60k koupit. Až pro mě přijde něco lepšího, nebudu mít problém to přiznat. Pravděpodobně to bude až OLED.
Ivo Mašek (10205)|11.9.2007 08:24
[QUOTE]kvalita TV vysílání a analogová kabelovka nejsou ve srovnání s dobrým digitálním zdrojem nic moc. [/QUOTE]
Existuje také digitální kabelovka. Já ji doma mám.

[QUOTE]si chci vyzkoušet kvalitu digitální kabelovky. [/QUOTE]
... upřímně jsem zvědavý na "nestranný" názor.:) Já si tedy digitální kabelovku pochvaluji.
Radoo (1302)|11.9.2007 10:13
Na CRT se nedivím, co na CRT nevypadá dobře :)
Czech link bude mít určitě nejlepší kvalitu obrazu vzhledem k dat. toku. a je to skoro zadarmo.
Na kvalitu pozemní DVB-t taky dost nadávají, zatím nemám možnost posoudit.
Kabelovka má zase širokou nabídku, ale levný to zrovna není. Navíc jak tam UPC tlačí současně 50 programů, tak ten tok taky není nic moc. Dobrá je platforma Karneval co jsem četl.
Digi kabelovku to jak jsem zde četl není možný přijímat přez kartu DVB-C v HTPC. To bych si ani nic nenahrál... :(
Je to složitý...
Jestli dnes bude Czech link, dám vědět.
robert.kotasek (777)|11.9.2007 10:32
mam kvalitni prijem dvb-t a je to ze 2,5m (32") hodne dobre - ted byl u mne otec ktery ma CRT a rozplyval se nad kvalitou obrazu ( pro P o mazanici se nezminoval...)
Ivo Mašek (10205)|11.9.2007 10:42
[QUOTE]Dobrá je platforma Karneval co jsem četl.[/QUOTE]
Na Karneval už, bohužel, zapomeń. Po krátké nemoci, zvané UPC, dne 1.9. 2007 umřel. Budiž mu země lehká.
Radoo (1302)|11.9.2007 13:17
[QUOTE=Ivo Mašek;150021]Na Karneval už, bohužel, zapomeń. Po krátké nemoci, zvané UPC, dne 1.9. 2007 umřel. Budiž mu země lehká.[/QUOTE]
Jo vím že ho koupilo UPC, ale někdo tvrdil, že tam kde byl původěně Karneval to jede pod UPC ok.
Ivo Mašek (10205)|11.9.2007 13:24
[QUOTE]Jo vím že ho koupilo UPC, ale někdo tvrdil, že tam kde byl původěně Karneval to jede pod UPC ok.[/QUOTE]
Ani náhodou. Přes víkend jen základní nabídka. V pondělí se omluvili a pustili mě celý komplet, který mám (tedy vše bez dvou kanálů). Dnes ráno to ještě pěkně šlapalo, dopoledne opět jen základní nabídka. Zlatý Karneval - přímo platinový !!
... vítej v postkomunistické zemi zvané Česko ...
Radoo (1302)|11.9.2007 15:33
Tak to mě mrzí, to je pro nás zlý ...
Pitomec (10211)|11.9.2007 17:06
[quote=Radoo;149989]No tak hurá :) V tom plně souhlasím - kvalita TV vysílání a analogová kabelovka nejsou ve srovnání s dobrým digitálním zdrojem nic moc. Proto dnes zařizuju Czechlink, na podzim si chci vyzkoušet kvalitu digitální kabelovky. To se ale už nebavíme o kvalitě zobrazovače a jeho možnostech, ale o kvalitě/nekvalitě signálu. Obraz LCD, nebo i plazmy je naprosto jinde a je to dáno především rozlišením a digitální cestou až do konce.
Jinak já nemám problém někomu doporučit jak CRT, plazmu, ale i LCD, nebo projektor. Záleží to jen na konkrétních potřebách a možnostech dotyčného. V mém případě si čas vyšetřím především na DVD, TV spíš doplňkově.
Nejsem ortodoxní zastánce LCD - v případě mém je to ale the best technologie vzhledem k mým potřebám a v současnosti LE40N87BD i nejlepším zobrazovačem, který se dá v ceně 45-60k koupit. Až pro mě přijde něco lepšího, nebudu mít problém to přiznat. Pravděpodobně to bude až OLED.[/quote]
CS Link je jednooký král mezi slepými (=CigiTV, UPC Direct). Prostě dokud tady nebude kvalitní TV vysílání určené pro HD zobrazovače, tak ani nemá smysl o nákupu těchto HD zobrazovačů vůbec uvažovat. A to TV vysílání tady nejspíš nebude nikdy.
Pitomec (10211)|11.9.2007 17:09
[quote=robert.kotasek;150020]mam kvalitni prijem dvb-t a je to ze 2,5m (32") hodne dobre - ted byl u mne otec ktery ma CRT a rozplyval se nad kvalitou obrazu ( pro P o mazanici se nezminoval...)[/quote]
A cos čekal že řekne? Že má synka, který vyhazuje peníze oknem za nesmysly, na který se nedá dívat? 9-)
speedyWS (53)|12.9.2007 11:54
[QUOTE=Pitomec;150090]... Prostě dokud tady nebude kvalitní TV vysílání určené pro HD zobrazovače, tak ani nemá smysl o nákupu těchto HD zobrazovačů vůbec uvažovat. ...[/QUOTE]
Já si dovoluji rozhodně nesouhlasit! Protože a také bych se nikdy ideálně 100% stavu nedočkal. Mám na vybranou:
- buď dnes zůstat na uhlopříčce 55 cm formátu 4:3 klasické CRT TV asi za 4 tis. Kč, ale s navždy(!) u této TV slitými detaily a obvykle s těžko čitelným drobnějším textem, přitom pro zobrazení filmů v menším pseudoformátu 16:9 (tj. stále ve 4:3 ale s pruhy nahoře a dole) je dnes tata "rodinná" TV a této velikosti dnes těžko k nákupu asi obhajitelná,
- nebo se těšit z toho, že za větší peníz už dnes a na už zřetelně větší uhlopříčce obrazu uvidím také daleko vyšší detaily, s ostrým vysílaným textem, bez průvodných možných deformací obrazu, které a jako velké riziko jsou dány technologii CRT, navíc dnes obvykle v tom méně už kvalitním a třeba i leckdy odfláknutém provedení.

Když zhodnotím na 32" LCD a na satelitu dostupné české(!) TV stanice, tak nemám opravdu větších výhrad. Asi z 95% jsem spokojený! Zlepšovat se dá přitom pořád.
Bál jsem se hlavně starých českých filmů. Ale určitě už sám fakt digitálního přenosu (nyní nemám duchy tak jako dosud v analogu) a právě větší možnosti LCD zobrazovadla mne naopak příjemně leckdy překvapily i na tom starším filmu.
Ostatně, stále mám možnost z roztaženého a už většího obrazu formátu 16:9 přepnout do "původního" menšího obrazu formátu 4:3, kde staré filmy (a když vysílaná kopie filmu je opravdu zjevně špatná) pořád vypadají na mém LCD lépe nebo přinejmenším stejně, než na původní staré CRT a na přibližně téže velikosti obrazovky. Proti CRT nějaké prý mazání na LCD rozhodně nepozoruji.
Ano, to co je jaksi ten nevyhovující zbytek, těch odhadem asi 5%, to jsou nějaká ta TV zpravodajství a kdo ví a kde jak a na čem natočená: připadá mi to, s nadsázkou, jako by to bylo natočené mým "jen" digitálním foťákem a ne profi TV kamerou. Tam ten úbytek detailů, pomalost a nedokonalost ostření, je právě na LCD zjevné, ovšem nikoli jako vina LCD nebo přenosu, ale jako vina zdroje.
Ovšem mám si z těch zbytkových 5% dělat hlavu, když většinových 95% je zjevné zlepšení? ... prosím, na českých TV stanicích.

Něco negativně jiného může být a vidím na některých jiných kanálech. Jak už jsem zvědavě zjistil.
Žel tam, kde je obraz už od počátku asi snímán a vysílán pouze a jen zatím(?) s ambicemi(!) pro ta nepřesná(!) a malá(!) CRT TV zobrazovadla. V zemích jaksi asi zatím spíše těch rozvojových?
Ale pro mne je důležitější stav TV vysílání tady v Česku, kde pozitivní pokrok je zjevný, než zatím někde na Sahaře. Tak jsem si i novou TV vybral.
-Vl- (366)|12.9.2007 19:02
Navrhuji Pitocovy výlevy o LCD televizích ignorovat a nereagovat na ně. Časem ho to omrzí.
stayman (12393)|12.9.2007 23:30
Myslim ze nie, pokial sa tie LCD nezmenia :cool:
Pitomec (10211)|13.9.2007 07:33
[quote=speedyWS;150160]Já si dovoluji rozhodně nesouhlasit! Protože a také bych se nikdy ideálně 100% stavu nedočkal. Mám na vybranou:
- buď dnes zůstat na uhlopříčce 55 cm formátu 4:3 klasické CRT TV asi za 4 tis. Kč, ale s navždy(!) u této TV slitými detaily a obvykle s těžko čitelným drobnějším textem, přitom pro zobrazení filmů v menším pseudoformátu 16:9 (tj. stále ve 4:3 ale s pruhy nahoře a dole) je dnes tata "rodinná" TV a této velikosti dnes těžko k nákupu asi obhajitelná,
- nebo se těšit z toho, že za větší peníz už dnes a na už zřetelně větší uhlopříčce obrazu uvidím také daleko vyšší detaily, s ostrým vysílaným textem, bez průvodných možných deformací obrazu, které a jako velké riziko jsou dány technologii CRT, navíc dnes obvykle v tom méně už kvalitním a třeba i leckdy odfláknutém provedení.

Když zhodnotím na 32" LCD a na satelitu dostupné české(!) TV stanice, tak nemám opravdu větších výhrad. Asi z 95% jsem spokojený! Zlepšovat se dá přitom pořád.
Bál jsem se hlavně starých českých filmů. Ale určitě už sám fakt digitálního přenosu (nyní nemám duchy tak jako dosud v analogu) a právě větší možnosti LCD zobrazovadla mne naopak příjemně leckdy překvapily i na tom starším filmu.
Ostatně, stále mám možnost z roztaženého a už většího obrazu formátu 16:9 přepnout do "původního" menšího obrazu formátu 4:3, kde staré filmy (a když vysílaná kopie filmu je opravdu zjevně špatná) pořád vypadají na mém LCD lépe nebo přinejmenším stejně, než na původní staré CRT a na přibližně téže velikosti obrazovky. Proti CRT nějaké prý mazání na LCD rozhodně nepozoruji.
Ano, to co je jaksi ten nevyhovující zbytek, těch odhadem asi 5%, to jsou nějaká ta TV zpravodajství a kdo ví a kde jak a na čem natočená: připadá mi to, s nadsázkou, jako by to bylo natočené mým "jen" digitálním foťákem a ne profi TV kamerou. Tam ten úbytek detailů, pomalost a nedokonalost ostření, je právě na LCD zjevné, ovšem nikoli jako vina LCD nebo přenosu, ale jako vina zdroje.
Ovšem mám si z těch zbytkových 5% dělat hlavu, když většinových 95% je zjevné zlepšení? ... prosím, na českých TV stanicích.

Něco negativně jiného může být a vidím na některých jiných kanálech. Jak už jsem zvědavě zjistil.
Žel tam, kde je obraz už od počátku asi snímán a vysílán pouze a jen zatím(?) s ambicemi(!) pro ta nepřesná(!) a malá(!) CRT TV zobrazovadla. V zemích jaksi asi zatím spíše těch rozvojových?
Ale pro mne je důležitější stav TV vysílání tady v Česku, kde pozitivní pokrok je zjevný, než zatím někde na Sahaře. Tak jsem si i novou TV vybral.[/quote]
Teď jsem kupoval 55cm Grundig (http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=39956) a obraz je naprosto perfektní, přičemž čitelnost písma by nedělala problém ani Husákovi s 20-ti dioptriema - to zase (zcela účelově) mystifikuješ. Navíc na trhu není jenom 55cm 4/3, ale i 82cm 16/9 (takže argument o nějakých černých pruzích nahoře a dole neobstojí).
Na LCD TV (za současného TV vysílání) nikdy neuvidíš žádné vyšší detaily apod. ptákoviny, protože LCD TV pouze vyumělkuje obraz (navíc paradoxně odstraní polovinu informace ze signálu, protože díky neschopnosti zobrazit prokládání musí provést deinterlaci) a výsledek je mnohem horší než u CRT TV. Ovšem tady zcela jednoznačně platí, že se musí srovnávat nové zboží a ne jak to zastánci LCD TV s oblibou dělají, že porovnají 20 let starou vydechlou CRT s novou LCD (mimochodem jsem zvědavý jak bude LCD TV hrát po těch 20-ti letech 9-) ).
-Vl- (366)|13.9.2007 08:51
[QUOTE=Pitomec;150217]Na LCD TV (za současného TV vysílání) nikdy neuvidíš žádné vyšší detaily apod. ptákoviny, protože LCD TV pouze vyumělkuje obraz (navíc paradoxně odstraní polovinu informace ze signálu, protože díky neschopnosti zobrazit prokládání musí provést deinterlaci) a výsledek je mnohem horší než u CRT TV.[/QUOTE]

Stejný nesmysly a hovadiny jako když jsi psal že u LCD se pří vysílání v hokeji za hráči táhnou pruhy.
RICI (222)|13.9.2007 11:20
[QUOTE=Pitomec;150217]Teď jsem kupoval 55cm Grundig (http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=39956) a obraz je naprosto perfektní, přičemž čitelnost písma by nedělala problém ani Husákovi s 20-ti dioptriema - to zase (zcela účelově) mystifikuješ. Navíc na trhu není jenom 55cm 4/3, ale i 82cm 16/9 (takže argument o nějakých černých pruzích nahoře a dole neobstojí).
Na LCD TV (za současného TV vysílání) nikdy neuvidíš žádné vyšší detaily apod. ptákoviny, protože LCD TV pouze vyumělkuje obraz (navíc paradoxně odstraní polovinu informace ze signálu, protože díky neschopnosti zobrazit prokládání musí provést deinterlaci) a výsledek je mnohem horší než u CRT TV. Ovšem tady zcela jednoznačně platí, že se musí srovnávat nové zboží a ne jak to zastánci LCD TV s oblibou dělají, že porovnají 20 let starou vydechlou CRT s novou LCD (mimochodem jsem zvědavý jak bude LCD TV hrát po těch 20-ti letech 9-) ).[/QUOTE]

Osobne bych si spis tipnul ze 5-10let stary znackovy CRT budou podstatne lepsi masiny nez to co dneska v segmentu CRT najdes na krame...
speedyWS (53)|13.9.2007 12:57
Pitomec: ty větší CRT-éčka než 55 cm uhlopříčky v nabídce pochopitelně jsou. Ale buď jako 50 Hz nesnesitelně blikají nebo u 100 Hz varianty mají nepříjemný problémy, co sám přece tolik kritizuješ u LCD. :-)
A na rozdíl od LCD, kde je zřetelný další vývoj směr zlepšení a odstranění nedostatků, tak u CRT TV zůstanou ty jejich zbylý nedostatky tam, kde někde před 2 až 3 roky u Philipsa (jako na samém vrcholu této technologie) žel zůstaly ... a tak to asi bude už napořád? A u jiných výrobců to bude ještě daleko horší!

Já si schválně, když jsem se rozhodoval mezi CRT a LCD, po přečtení i Tvých příspěvků pustil na zkoušku, ano, poprvé a naposledy internetovou TV na mým asi 6 let starým LCD monitoru. Mám nějaký BENQ a už ani nevím, s jakým parametrem odezvy, ale s jistě dnes hóóódně móóóc už velkým. A pustil jsem si tu internetovou TV v celoobrazovkovém režimu.
Tak snad asi píšeš, pořád a to stejný tady, právě o tom? Protože to byla opravdu hrůza. A já viděl, na co si dát v krámě při čumendě u TV pozor.
Protože ano, takový už ale slabý odvar se dal vidět i na těch některých dnes slevových LCD TV: kde ale potom už i podle(!) deklarovaných(!) parametrů bylo zcela zřejmé, že dnes už to je překonaná minulost.
Minulost, na kterou se Ty ale pořád tady odvoláváš a my se ale tady o ní nebavíme. My se bavíme o současnosti, byť s případnou slevou, že :-)

Prostě už dnes se dá sehnat 32" LCD TV, byť i třeba už v té slevě, za cenu kolem 20 tis. Kč (nebo i pod tuto cenu!), která má černou černou, má dobrý kontrast, barvy má celkově velmi slušné a, především, při pohybu obraz nemaže.
Proti CRT, při menší pozorovací vzdálenosti a na větší obrazovce, není na LCD navíc vidět to hodně rušící řádkování. Takže další plus.
Na LCD nejsou problémy s nevítaným ořezem obrazu, s blbou geometrií, s barevnými fleky, s rozostřováním na krajích nebo v rozích ... už se to tady také přece tolikrát zopakovalo?
speedyWS (53)|13.9.2007 13:07
Pitomec: jo, málem bych a jako prý účelový mystifikátor zapomenul.
Čitelnost (nebo ne?) písma Ty na 55 cm CRT TV obrazovce nemůžeš vůbec hodnotit: já přece napsal o drobnějším písmu, který ty vůbec ale nevidíš :-(
Proč? Protože pro Tebe a na CRT to je vždy jen nějaká divná šmouha ... a někdy ani o ní vůbec nevíš ... :-)
-Vl- (366)|13.9.2007 13:18
[QUOTE=speedyWS;150239]Pitomec: ty větší CRT-éčka než 55 cm uhlopříčky v nabídce pochopitelně jsou. Ale buď jako 50 Hz nesnesitelně blikají nebo u 100 Hz varianty mají nepříjemný problémy, co sám přece tolik kritizuješ u LCD. :-)
A na rozdíl od LCD, kde je zřetelný další vývoj směr zlepšení a odstranění nedostatků, tak u CRT TV zůstanou ty jejich zbylý nedostatky tam, kde někde před 2 až 3 roky u Philipsa (jako na samém vrcholu této technologie) žel zůstaly ... a tak to asi bude už napořád? A u jiných výrobců to bude ještě daleko horší!

Já si schválně, když jsem se rozhodoval mezi CRT a LCD, po přečtení i Tvých příspěvků pustil na zkoušku, ano, poprvé a naposledy internetovou TV na mým asi 6 let starým LCD monitoru. Mám nějaký BENQ a už ani nevím, s jakým parametrem odezvy, ale s jistě dnes hóóódně móóóc už velkým. A pustil jsem si tu internetovou TV v celoobrazovkovém režimu.
Tak snad asi píšeš, pořád a to stejný tady, právě o tom? Protože to byla opravdu hrůza. A já viděl, na co si dát v krámě při čumendě u TV pozor.
Protože ano, takový už ale slabý odvar se dal vidět i na těch některých dnes slevových LCD TV: kde ale potom už i podle(!) deklarovaných(!) parametrů bylo zcela zřejmé, že dnes už to je překonaná minulost.
Minulost, na kterou se Ty ale pořád tady odvoláváš a my se ale tady o ní nebavíme. My se bavíme o současnosti, byť s případnou slevou, že :-)

Prostě už dnes se dá sehnat 32" LCD TV, byť i třeba už v té slevě, za cenu kolem 20 tis. Kč (nebo i pod tuto cenu!), která má černou černou, má dobrý kontrast, barvy má celkově velmi slušné a, především, při pohybu obraz nemaže.
Proti CRT, při menší pozorovací vzdálenosti a na větší obrazovce, není na LCD navíc vidět to hodně rušící řádkování. Takže další plus.
Na LCD nejsou problémy s nevítaným ořezem obrazu, s blbou geometrií, s barevnými fleky, s rozostřováním na krajích nebo v rozích ... už se to tady také přece tolikrát zopakovalo?[/QUOTE]

Obávám se že tohle pitomec nikdy nepochopí. Ten má svoji CRT 55cm je s ní spokojenej to mu neberu, jen kdyby tu pořád nepsal ty svý bludy a nesmysly.
Ivo Mašek (10205)|13.9.2007 13:28
[QUOTE]pustil na zkoušku, ano, poprvé a naposledy internetovou TV na mým asi 6 let starým LCD monitoru. Mám nějaký BENQ a už ani nevím, s jakým parametrem odezvy, ale s jistě dnes hóóódně móóóc už velkým. A pustil jsem si tu internetovou TV v celoobrazovkovém režimu.[/QUOTE]
Internetovou TV sleduje velmi málo lidí. Já jsem ji také kdysi občas pouštěl - je to otřes.

[QUOTE]Proč? Protože pro Tebe a na CRT to je vždy jen nějaká divná šmouha ... a někdy ani o ní vůbec nevíš ... [/QUOTE]
Tak tady jsi dost přestřelil. :)

[QUOTE]Obávám se že tohle pitomec nikdy nepochopí. Ten má svoji CRT 55cm je s ní spokojenej to mu neberu, jen kdyby tu pořád nepsal ty svý bludy a nesmysly.[/QUOTE]
Napiš konkrétně které bludy a nesmysly.
Pitomec (10211)|13.9.2007 14:38
Panáček "-Vl-" si prostě za svoje těžce vydřené penízky koupil LCD krám a teď mu pořádně hejbám žlučí když ho nepochválím za jeho rozhodnutí, ale naopak napíšu pravdu o mazanicích. To musí být vážně fest depka po zjistění, že člověk opláchnul XX tisíc za rozmazaný šrot 9-) :-D
-Vl- (366)|13.9.2007 17:11
[QUOTE=Ivo Mašek;150244]
Napiš konkrétně které bludy a nesmysly.[/QUOTE]

O čarách při hokeji za hokejisty, o strátě poloviny informací ze signálu a detilů a mazanici na LCD.
-Vl- (366)|13.9.2007 17:14
Máš pravdu peníze to jsou těžce vydřený, ale naštěstí jich vydělávám dost abych si mohl tyto a další věci dovolit.
Pitomec (10211)|14.9.2007 16:23
Právěže vyděláváš akorát tak prd a proto máš depku 9-) Mimochodem - to ti dodneška nikdo neřekl, že LCD krám neumí zobrazit prokládaný obraz, takže musí udělat deinterlaci (a tím pádem vypustí polovinu informace), protože jinak by to byla mazanice ještě 100x větší? Fakt ne? No to máš smůlu, že žiješ v neznalosti :-D
-Vl- (366)|14.9.2007 16:38
Pro Ivo Mašek.
Další z mnoha jen urážlivý a nic konkrétního uvádějící příspěvek od Pitomce. Prosím o ohodnocení tak jak se to děje v případě některých nováčků.
-----------
I.M.: Nebudu tu nikoho hodnotit. Protože tohleto:
[QUOTE]Mimochodem - to ti dodneška nikdo neřekl, že LCD krám neumí zobrazit prokládaný obraz, takže musí udělat deinterlaci [/QUOTE]
je prostě pravda.
Nehledě na to, že tu nepadají žádná vulgární slova.