Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DIGI TV

chuckyficak (19)|9.9.2007 20:35
Mate nekdo osobni zkusenosti s DIGI TV ,diky za prispevky
chuckyficak (19)|9.9.2007 20:50
tak sem sem se vic rozhlid a zjistil sem,ze tohle tema tu uz je,tak prosim o smazani dik
chuckyficak (19)|9.9.2007 21:24
tak sem si pocet na tomto foru o digi tv a zjistil sem,ze posledni prispevek je asi pul roku stary.Navrhuju teda pokracovat zde a nic nemazat to sem se unahlil.
Foolproof (2713)|9.9.2007 23:03
[quote=chuckyficak;149861]Mate nekdo osobni zkusenosti s DIGI TV ,diky za prispevky[/quote]

Ano máme, zadarmo dobré.:)
Velekmet (1)|16.9.2007 22:06
Objednal jsem jen telefonem, neurgoval, nechal plavat, za 4 měsíce se přihlásil monter, přijel, namontoval, seřídil, ukázal co a jak, podepsal jsem smlouvu, nic neplatil, monteři odejeli, koukám se na 33 programů na 12 let staré CRT televizi Videoton, ale jen 54 cm. Obraz velmi dobrý zvuk také. Hodlám nákup nové TV. Shromažduji informace pro možnost příjmu na LCD a na CRT ve větším formátu, t.j. 82 cm. Údajně na LCD nic moc, neb je na DIGI TV pomalý datový tok. Zatím nic nekupuji. Platím měsíčně 260 Kč, za první měsíc byl k tomu ještě aktivační poplatek 250 Kč. Tak první platba 510 Kč a další již jak je smlouva 260 Kč měsíčně. Chci nějak vyzkoušet přímo u mně než něco definitivně koupím.
SS2CZ (874)|19.9.2007 09:55
[quote=Foolproof;149870]Ano máme, zadarmo dobré.:)[/quote]
Jo,to je přesně ta cena odpovídající kvalitě.:-E
stani (1647)|21.9.2007 12:26
Jasně, on je u nás takový výběr možností jak chytat "programy běžné v kabelovce" tam kde kabelovka není, že?... :rolleyes:
SS2CZ (874)|21.9.2007 14:25
Trochu přeháním jako obvykle.Ale za to co píšeš já nemůžu.:-E Pláčeš na špatným hrobě.:-(((
Mirekv :
Děkuji,soudruhu učiteli.:-E :BB:
mirekv (7169)|21.9.2007 14:42
SS2CZ: "obvikle" voe! :))
stani: dnas je možnost 3 providerů ze satu, můžeš si vybrat.
Foolproof (2713)|22.9.2007 15:28
Ale zadarmo nyní jenom DigiTV, takže je nejlepší.
vlada (3470)|22.9.2007 16:10
Foolproof
Jak to zadarmo? Ono se to dá nějak oblafnout?

Táta totiž teď uvažuje o tom, že si to pořídí, tak bych rád sehnal nějaký info. Je ta kvalita opravdu tak špatná?

Další dotaz se týká HW. Přemýšlel jsem o nějakém STB s HDD a ideálně 2 tunery. Taky chci, aby to šlo z toho STB dostat nějak do PC (vyjímatelný HDD, síť atd.) Máte někdo zkušenosti s nějakým takovým zařízením?
Foolproof (2713)|22.9.2007 16:53
Momentálně to funguje na všech emulátorech.

Kvalta je dost bídná, je to dáno zejména tím, že se snaží dostat k divákovi co nejvíce kanálů, no a transponder není nafukovací, tím pádem pro každý kanál vychází dost nízký bandwith. Nyní přidali HBOComedy, VHS je proti tomu HDTV.:) Na malé televizi někde v kuchyni, to jde.

Oficiální pořízení je provázeno určitými problémy, cena je lidová, ale ten kdo to švindluje má všechno, kdo to má oficiálně, tak má jenom omezenou nabídku, to co je pro Slováky není pro Čechy atp. o Maďarech atd. ani nemluvě.Kdo to švindluje, může mít libovolný receiver, oficiálně to jde jenom s tím co dodávají oni, v ničem jiném karta nejede, čekací doby začínají být taky neúnosné, skoro si ani nedovedu představit reklamaci nebo výpověď smlouvy atd. Je to určeno pro širokou veřejnost.
-----
Satelit s HDD - takové PVR je další dítě do domaácnosti a navíc není to nijak levná věc. U satelitu nejsou 2 tunery obvyklé, asi myslíš Combo, tedy DVBS+DVBT, toho je dost, ale s HDD zase ne a s vyjímatelným......

Část těch, co se o to zajímá, si pořídí receiver a k tomu satelitní kartu do PC, je to velmi levná a výkonná věc a nahrávání spočívá v kopírování streamu na disk, líp to prostě nejde.
Řešení jako Dreambox apod. je pro fandy, chce to aspoň základy v Linuxu a konečné slovo má zase PC, střih, jakékoliv další zpracování, komfort PC je v tomto ohledu nepřekonatelný.
Pitomec (10211)|22.9.2007 17:50
Nelegální příjem DigiTV ale není pro naprosté LAMY, kódy se tam pořád mění, navíc to můžou kdykoliv odstřelit a celá investice do vlastního receiveru je v trapu. Jinak příjem Hu a Ro programů asi žádný trhák v ČR nebude 9-) a pokud jde o SK programy, tak ty by měly v dohledné době být přístupné (alespoň to tak zaznělo - tentokrát oficiálně - z úst vedení Digi Czech Republic).
Foolproof (2713)|22.9.2007 18:58
No....
Klíč se změnil po prvotní agonii providera, už jenom několikrát, nyní jej nemění proto, protože čím častěji jej budou měnit, tím dříve se stane 3DST klíč public a dopadnou jako Premiere, jejíž renome nelze s DigiTV snad ani srovnat. Tím myslím, že autoupdate nebude umět pouze pár receiverů, ale i ty z Lídlu.
Změna klíče pro opice je udělána tak, že se tam vloží pomocí DO.
Ten receivery, jejichž cena většinou nepřesáhne 3000 Kč, zvládají emulovat leccos..........

Pokud jsi takového zgarba koupil v roce řekněme 2002, tak jsi za pouhý základ měl několit let kompletní UPC, potom Czechlink, nyní Digi o jiných paketech, které kvalitou předstihují Digi mnohokrát ani nemluvím. A když všechno lehne, no tak si koupíš kartu a sleduješ aspoň Czechlink, nebo FTA. Za posledních 10 let ale takovou situaci nepamatuji, že by podobný receiver byl nevyužitelný.
Pitomec (10211)|22.9.2007 19:56
Normální uživatel umí ten receiver sotva zapnout, natož aby tam někde něco vkládal (a hlavně ty klíče sháněl na netu) a s tím EMU je to krásně vidět u CS Linku/Sky Linku jak šly oba svorně do pr**le 9-) Navíc u DigiTV je víc než jinde reálná výměna karet, protože už dneska to celá řada lidí (kofol) neplatí, provider v tom má notný bordel (takže to někomu jede už rok aniž by zaplatil jedinou korunu) a výměnou karet tak spláchne 2 problémy naráz. Prostě normální BFU by se měl neautorizovanému příjmu vyhnout 8-)
-Vl- (366)|23.9.2007 12:03
Nevím co znamená BFU, ale vše co jde v EMU beru jako příjemné dočasné rozšíření nabídky, které může třeba do večera skončit. A s těma uživatelema to je pravda a někteří mají radši tmu, než aby si na internetu něco našli a poradit ani nechtějí a jen čekají, jestli jim to někdo nezprovozní.
mirekv (7169)|23.9.2007 12:21
-Vl-: BFU je zkratka Bloody Fucking User, u nás se používá něžnější Běžný Franta Uživatel, to je většina běžných lidí co vidí PC akorát když cestou z hospody nakouknou sousedovi do okna. Fůra lidí si info na netu prostě neumí najít, až budeš mít přes 50, tak to pochopíš.
-Vl- (366)|23.9.2007 14:43
To mi chybí jakorát 3 roky.
vomic (671)|12.10.2007 09:48
Co se týká kvality DIGI TV - je na tom s kvalitou velmi podobně jako UPC Direct tedy oboje stojí za prd. DIGI TV je aspon několikanásobně levnější než zmíněné UPC.
Cena Digi TV je natolik nízká, že snad i bezdomovec si může dovolit základní paket.

Jediná nevýhoda DIGI TV oproti UPC je v tom, že nemá EPG a AXN program jinak nevidím nic co by zatím v této době mluvilo pro UPC.

Czechlink je sice asi znatelně kvalitnější ale jeho programová nabídka je ubohá - obsence dokumentárních filmů, AXN, atd ...

Bohužel v současné době je DIGI TV asi jediná možná volba v porovnání nabídka/cena.

Osobně bych klidně platil 1500 Kč/měsíčně za vybraných 10-20 kanálů v pořádný kvalitě. Vůbec nepochopím proč se prostě nějaký provider nezaměří na raději užší ale mnohonásobně kvalitnější nabídku za klidně vyšší cenu. Věřím že by měl dostatek abonentů.
blueant (820)|12.10.2007 10:11
[QUOTE=vomic;152652]Co se týká kvality DIGI TV - je na tom s kvalitou velmi podobně jako UPC Direct tedy oboje stojí za prd. DIGI TV je aspon několikanásobně levnější než zmíněné UPC.
Cena Digi TV je natolik nízká, že snad i bezdomovec si může dovolit základní paket.

Jediná nevýhoda DIGI TV oproti UPC je v tom, že nemá EPG a AXN program jinak nevidím nic co by zatím v této době mluvilo pro UPC.[/QUOTE]

DIGI nema myslim ani teletext - a nemozes tusim prijimat na SK ceske programy a naopak.
UPC direct ma teraz akciu - ZAKLAD za 333 SK a + balik za +55,- sk na 24 mesiacov coz je podla mna ovela zaujimavejsia ponuka oproti DIGITV - a nie si viazany na ich prijimac - lepsia druzica, moznost ceskych programov ... ... ..

[QUOTE=vomic;152652]
Bohužel v současné době je DIGI TV asi jediná možná volba v porovnání nabídka/cena.
[/QUOTE]
myslim ze zrovna v sucastnej dobe to nieje pravda - vid vyssie

[QUOTE=vomic;152652]
Osobně bych klidně platil 1500 Kč/měsíčně za vybraných 10-20 kanálů v pořádný kvalitě. Vůbec nepochopím proč se prostě nějaký provider nezaměří na raději užší ale mnohonásobně kvalitnější nabídku za klidně vyšší cenu. Věřím že by měl dostatek abonentů.[/QUOTE]
Ja si praveze myslim opak. Takych co chcu kvalitu a su ochotny za to zaplatit je velmi maloo - vid fora ked ludia su cely zhavy ked sa prelomi taky lacny paket ako je digitv. Treba si uvedomit ze DRVIVA vacsina abonentov - ma od nich prenajaty prijimac a pozeraju to na nejakej starej 55 cm TV - a je im sumafuk kvalita - hlavne ze to nieje zrnite ako pri ich slabom analogu.
O tom hovori aj veliky narast DIGITV .
vomic (671)|12.10.2007 10:25
[QUOTE=blueant;152658]DIGI nema myslim ani teletext - a nemozes tusim prijimat na SK ceske programy a naopak.
UPC direct ma teraz akciu - ZAKLAD za 333 SK a + balik za +55,- sk na 24 mesiacov coz je podla mna ovela zaujimavejsia ponuka oproti DIGITV - a nie si viazany na ich prijimac - lepsia druzica, moznost ceskych programov ... ... ..
[/QUOTE]
No bohužel už nejsme ČSFR. Já o žádné podobné akci v ČR nevím naposled když jsem asi před měsícem volal do UPC za kolik mě nabídnou full balík srovnatelný s DIGI za cca 460 Kč (jen kvůli poměrně malé šanci na HDTV vysílání) tak mě to nabídli za cca 1400 Kč s levou 33% na 3 měsíce - takže pro ČR u mě platí co jsem napsal.

[QUOTE]
vid fora ked ludia su cely zhavy ked sa prelomi taky lacny paket ako je digitv.
O tom hovori aj veliky narast DIGITV .[/QUOTE]
No tyhle lidi hluboce lituju. Doopravdy si myslím že za ty peníze na to má i sociál.
Pitomec (10211)|12.10.2007 11:35
UPC Direct je zcela běžně k mání za 444,-Kč/měsíc a to jde ještě cena občas vyhandlovat níž. Pokud má člověk vlastní receiver, tak navíc v ČR v pohodě chytá i STV1, Markízu a Jojku. Další výhodou je příjem z Astry, kde se ještě nachází celá řada cizojazyčných TV stanic. Oproti DigiTV je v nabídce taky filmový kanál MGM.
Pokud jde o technickou věc, tak kvalitou obrazu je to stejný humus, ale u UPC Direct alespoň nejsou tak časté výpadky signálu (kdy u DigiTV někdy dochází k výpadkům celých transpondérů).
vomic (671)|12.10.2007 14:00
Tak jsem volal do UPC a opět mi nabídli pouze 30% slevu na 6 měsíců na základní rodinu což je cca těch 444Kč ale jen na 6 měsíců. + HBO na 3 měsíce zdarma. Ale to jen za předpokladu smlouvy na 24 měsíců.

Co se týká výpadků DIGI TV mám ho a koukám na něj celkem často - žádné výpadky o kterých píšeš neregistruji.

MGM je podle mě kanál uplně o ničem, jejich programová struktura je pro mne zcela nezajímavá ale to je každého osobní věc někdo ho může považovat za super kanál.
Pitomec (10211)|12.10.2007 14:27
Pokud neregistruješ výpadky u DigiTV, tak jsou jenom 2 možnosti - buď to vůbec nemáš a nekoukáš na to, anebo (to reálněji) kecáš. Takový Minimax je přímo odpuzující ukázkou, stejně jako třeba HBO2. A nedělní půldenní výpadky CZ stanic si taky ještě dobře pamatuju, jak jsem nestačil od zákazníků zvedat telefony :-k

MGM je jistě věc názoru, někdo dá přednost klasice a někomu stačí ke štěstí Pojišťovna štěstí 9-) :-D
vomic (671)|12.10.2007 15:14
Ani na jeden z uvedených kanálů přes DIGI TV nekoukám. Můj záměr je Discovery, Spectrum, Viasat Explorer + History, Eurosport a CT24 občas HBO 1 ... na HBO2 sem neviděl film ani nepamatuji na tento kanál nekoukám - opět kanál o ničem jen reprízi toho co jde/šlo na HBO1. Na žádném z těchto uvedených kanálů sem nezaznamenal co si pamatuji a co jsem koukal nějaký problematický déletrvající výpadek.
Na CZ kanály mimo CT24 se přes DIGI TV nekoukám.

MGM je podle mého snůškou starých B+C-čkových filmů s občas dobrým ale starším filmem ale nic co bych musel za každou cenu vidět (z mého subjektivního pohledu) prostě filmů kterých je na ostatních kanálech plno - tedy nic podnětného.

Ke štěstí mi stačí zcela jiné programy než je Pojištovna štěstí.
Pitomec (10211)|12.10.2007 17:06
Viasat History byl až do nedávna taky dost problematický, a to nejenom naprosto nedostatečným datovým tokem (kde to kostičkovalo jako puzzle), ale hlavně díky nejnižšímu výkonu transpondéru na kterém vysílá. A že na něco (CZ stanice) ty nekoukáš je hezká věc, ale drtivá většina zákazníků na ně kouká, takže to berme spíš s ohledem na ně, než s ohledem na tebe a v porovnání s UPC Direct prostě DigiTV zaostává :)

Ohledně MGM už jsem to psal - pokud ti klasika nic neříká, tak to neoceníš a budeš si pořád představovat, že se jedná o nějaké filmy B+C, přičemž ve skutečnosti je to úplně jinak a filmy jako Velká vlaková loupež, 12 rozhněvaných mužů, Někdo to rád horké, Ohrožení Britanniku, Bitva o Británii, Zvětšenina, Tucet špinavců, Rocky, samozřejmě Tom a Jerry (byť to se tam zatím neobjevilo) a celá řada dalších a dalších je naprosto bez diskuze z kategorie A filmů...
PPavel (6)|17.11.2009 08:18
Zdravím pánové, v nějakém vlákně jsem tady kdysi viděl vzor pro zrušení smlouvy s DigiTv, ale ani za prase to už nemůžu najít. Nemůžete, prosím, někdo poradit? Potřebuji to napsat tak, abych měl jistotu, že mi to obratem nepošlou zpátky. Dík Pavel.
jarino1978 (8045)|17.11.2009 12:37
Nevieš napísať klasickú žiadosť ( číslo zmluvy, karty, STB )... ??
PPavel (6)|17.11.2009 13:34
Dík za odpověď...