Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Jak na upravu dlouhych radku s titulkama v Subtitleworkshopu?

Nováček Avatar uživatele JardaC
    Registrace
    Jul 2005

Stahl jsem titulky k Loose Change, ale zazitek ze sledovani nebyl plnohodnotny, protoze jich znacna cast zacinala [a koncila] mimo ramec obrazu. Reseni jsem videl v Subtitle Workshopu, ovsem po celoodpolednim bezuspesnem laborovani jsem musel rezignovat. Program samozrejme rozpoznal a oznacil prilis dlouhe radky,
    ovsem bylo jich pres 500 a ja nemel srdce delat je rucne jeden po druhem, navic jsem se nekde docetl, ze Subtitleworkshop tohle umi automaticky, ale neprisel jsem na to jak. Problem bude nejspis v tom, ze treba jsou 2 dlouhe radky s titulkem a pro vyreseni by se ze 2 dlouhych musely udelat 3 kratsi, ovsem delat 3 radky patrne program neumi, anebo jesti umi, nenasel jsem, jak ho k tomu prinutit. Myslim tim automaticke zarovnani delky radku, jak to umi treba Word.
    Odpovídat lze po přihlášení

gEs gEs je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Nějakou dobu jsem používal přehrávač DVD H&B 3220 a k němu se dala stáhnout taková utilitka (Subtitle convert editor - HBWrap), která daný problém řešší: http://hb.septem.cz/HBWRAP/ . Jednoduše načteš původní titulky a vylezou již upravené
    Podobný problém řeší i zde: http://www.cesketitulky.com/viewtopic.php?p=16394

Registrace
    Jul 2005

Dik za tip, zkusim, vysledek dam vedet. J.

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

V Subtitle workshopu: Nastavení-Obecné-Rozšířené-Maximální délka řádku, tam nastavit počet znaků a potvrdit, poté Úpravy-Texty-Nastavit maximální délku řádku. Výsledek je okamžitě vidět.

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Já bych s Mirekv souhlasil, kdysi mě taky nějaké debilně udělané titulky iritovaly se stejných důvodů, tak jsem to řešil SW a šlo to poměrně snadno.

Registrace
    Jul 2005

Zkousel jsem to zatim HBwrapem, vysledek se dostavil, akorat ze rozdeleni radku nebylo moc semanticky spravne, treba titulek bla-bla-bla-1053 st.C byl rozdelen na "bla-bla-bla-1053" jeden titulek a "st.C" nasledujici titulek. Ale co bych nechtel, program v podstate udelal, co se mu naridilo, to jest rozdelil titulky podle nastavene matrice. No a Subt.Workshop musim vyzkouset, ze bych popsany zpusob nezkousel??

Podobná témata

1. Problém s titulkama
    Od Ceeper v sekci Titulkování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-04-2009, 20:11
  2. LCD na upravu fotek do 10k?
    Od butcherson v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-02-2007, 13:00
  3. Prokládání řádků ???
    Od pepa254 v sekci Editace videa