Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PROGRAMY NA SATELITE

dakota (24)|6.9.2007 00:16
Nazdar, dneska som sa vratil domov a co nevidim...satelitny primac vedla TV...a zapojeny...no, dost uz tychto reci, chcel by som sa len opytat, ci nevie nahodou niekto z Vas, ako cez tu krabicu naladit francuzske FUN RADIO...slovenske tam mam v pohode, chcel by som ale mat aj Francuzske...diky moc, cao
Foolproof (2713)|6.9.2007 13:14
Volně vysílá na Astře, parametry v příloze
dakota (24)|6.9.2007 23:36
diky moc, to je super, a co s tymi udajmi...moje nervy...asi mam co dohanat...nie su niekde nejake dobre navody? predom dakujem, caute
Foolproof (2713)|7.9.2007 00:08
Co s udaji ? Vytisknout a zajít do nejbližšího servisu, aby ti to naladili.

Nebo nastudovat co je to satelit (Astra),pozice (19,2),frekvence,polarizace,symbolová rychlost, FEC, audio pid a pokusit se to na tom receiveru nastavit.
StD (8612)|7.9.2007 07:56
...nevim co je to za receiver, ale já tam měl všechna radia na Astře předladěná. Důležité je přepnout se na [COLOR="DarkRed"]A[/COLOR] jako Audio... :rolleyes: Osobně poslouchám A002 (AB)
dakota (24)|7.9.2007 09:34
Mam open box x810...ja tomu vobec nerozumiem, staci mi mat fun radio z Francuzska a som vysmiaty...takze srvis...hm, myslel som si to, dakujem za rady...pa
dakota (24)|8.9.2007 13:17
Diky moc, FUN radio som uz vcera naladil, poradili mi v servise, je to celkom jednoduche, dakujem este raz za informacie, bez Vas by som to urcite nezvladol...diky este raz...
dakota (24)|22.9.2007 04:26
Mohol by som sa opytať na zoznam odkiaľ sa dá získať zoznam staníc, čo ktorý satelit vysiela? Pozeral som na parabole.cz ale je to tak neprehľadné.... Diky moc.
P.S.: Nemám novu a mám CS link, tak neviem, čo s tým...CT1, CT2 a ostatné mám, len nova mi tam chýba...teda nechýba mne, ale mame...ordinace...veď to poznáte...chcem mať kľudný život.
kasr (133)|22.9.2007 06:49
http://www.lyngsat.com ale aj tam asi bude pre teba neprehladne.A na parabole mas aj zoznam stanic v pdf.