Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ktera LCD TV HD ready 2007 by mela dostat cenu EISA podle vas?

jirkamonika (12)|30.8.2007 15:41
Ted to byla tahle:

Samsung LE40R81B/86BD

Popis:
LCD TVS mají dávno přerostlá jejich brzká - letá postižení úzkého úhlu výhledu a zastřený pohyb. Jak technologie zraje, úrovně černé a obrazový ostrost ustavičně zlepší, jak demonstrovaný Samsungův LE40R81B/86BD - opravdu udělaný AV umělec. Bohatství z jeho černochů vyvolává kvalitu plazmového panelu, zatímco vlastnická MoviePlus technologie efektivně odstraňuje skvrnu pohybu. Tři HDMI objímky stačí na kompletní domácí schéma zapojení kina, zatímco Common Interface štěrbina drží volby otevřené pro budoucí AV formátovat dešifranty. Připravujte být okouzlený tímto úžasným umělcem: jestliže ne jeho vibrujícími barvami nebo atraktivní design, pak jeho pozoruhodně rozumnou cenou.
hopik007 (31)|30.8.2007 16:22
Doufam,ze si tohoto prispevku nevsimne Pitomec. ;) Neb zase bude nadavat, jak je LCD je v pasti. Protoze sam nema ani na kalkulacku od vietnamcu. :))
POiNTERx (436)|30.8.2007 16:28
Myslim ze tu cenu ziskala v pomere Cena/vykon/vybava ... pretoze keby boli hlavne faktory len vykon/vybava, tak su tam urcite lepsi adepti. (btw. ostatnym znackam by sa asi nepacilo keby mal 2x EISA za LCD TV Philips :) )
Radoo (1302)|31.8.2007 09:22
Nikdy nekupuju výrobky podle "ocenění".
Ještě doplňuji, nebývá to nikdy nekvalitní výrobek, ale ve stejné cenové relaci bývá i lepší volba.
Pokud se podíváte na všechny stránky výrobců, chlubí se na nich různými cenami.
chodec32 (32)|31.8.2007 09:31
Ja si myslim, ze je to celkem dobry ukazatel kvality. Nerikam, ze se oceneny vyrobek musi libit kazdemu, ale je to dobre porovnani a vyzdvhnuti kvalit ci nedostatku.
Pravda musi ta oceneni davat nekdo kdo tomu rozumi a neni ovlivneny. Napr. Stereo je jedna velka reklama na 150 stranach. To uz jsem i prestal odebirat protoze kdyz jsem ho otevrel a misto serioznch testu jsem koukal na to jaka hezka loga si muzu objednat na mobil byl jsem mimo...
:((
Tejklator (37)|3.9.2007 11:57
[QUOTE=Radoo;149110]Nikdy nekupuju výrobky podle "ocenění".[/QUOTE]

Já to udelal už 3x a v pohodě.....dal jsem třeba na minulou HD Ready EISA 06-07 LG PC1RR a jsem spokojen....nezávisle to hodnotí přední odborníci z předních časopisů a serveru.....neřikám,že je to recept na kvalitu.ale o něčem to musí svědčit.......